Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil 28

Jak odzyskać byłą dziewczynę

Polecane posty

Gość Kamil 28

Dowiedziałem się, że jestem ojcem, chciałbym odzyskać byłą dziewczynę, zostawiłem ją, bo byłam idiotą, słuchałem kolegów, że nie pasujemy do siebie bo jest "gruba" itp Nic mi nie powiedziała o ciąży. A teraz wiem że mam córkę. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Spotkaj sie z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil 28
Dziecko w kwietniu skończyło roczek. Chcę być z nią, bo ja tak naprawdę ją kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatek zbliz sie do dziecka prezent na roczek prosba o wspilny spacer z małą w wózku i tak mlymi kroczkami ta twoja byla dziewczyną możliwe ze przekona się do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil 28
Dzwoniłam do niej, ale nawet nie chce słyszeć o tym że chciałbym się zobaczyć z małą. Powiedziała że niczego odemnie nie chce i żebym o nich zapomniał. Wiem, że ją skrzywdziłem i ona mi tego nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydaje, ze wiedziales o ciazy i kopnales ja w dupe, dlatego ona teraz nie chce slyszec o spotkaniu z mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil 28
Gdybym wiedział, to bym jej nie zostawił. Chciałbym jej pomóc, ale wiem że ona nie weźmie odemnie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
splunęłabym na ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jakiś trans jesteś? raz piszesz -łeś, a innym razem -łaś , określ sie palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem trochę podobną sytuację, dla dziecka kiedy tylko dowiedziałem się, że jest moje starałem się być od razu ojcem, a moją obecną żonę odzyskałem po ponad rocznych staraniach, ale było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam piertole o swojej już zapomniałem praktycznie i nic nie zamierzam robić ;-) jedyne co postanowiłem to częściej spotykać się z synem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×