Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

urolog kobieta

Polecane posty

Gość gość

Panowie byliscie kiedy su urologa ? i czy byla to kobieta ? Ja mam wizyte wlasnie u rologa bo mam problem i jest to kobieta , stresuje mnie to troche ze bedzie ogladala i badala mojego penisa . mial ktos taka sytuacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylem u urologa i byla to kobieta , na poczatku byl lekki dystans i krepacja , ale na poczatku rozmowa o danym moim problemie , potem musialem pokazac penisa , badala go , stanal ale sama powiedziala ze to nic takiego ze czaseto tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sam chętnie wolał do kobiety iść, ale we Wrocku chyba tylko faceci przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam długo szukałem kobiety urologa żeby nie iśc do faceta Zawsze to milej jak kobieta dotyka niż facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idz do chlopa jak Ci stanie to bedzie ze gej jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakim problemami borykacie sie ze szukacie urologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciał jakiś przegląd zrobić ogólnie, bo ostatnio to w gimnazjum był, a tak warto wiedzieć czy wszystko ok itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile masz lat ? Jaki przegląd ? Jeżeli sam nie widzisz niepokojących objawów ( brak erekcji, zmiany skórne na członku , ślady krwi podczas oddawania moczu lub w czasie wytrysku nasienia , zmiana barwy nasienia , zgrubienia na penisie itp ) to w jakim celu chcesz konsultacji z lekarzem . Jestem kobieta i lekarzem urologiem w jednym ze śląskich miast , niestety część mężczyzn , chłopców przychodzi pod byle jakim powodem na badanie byle tylko dać pomacać sobie penisa przez lekarkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat, a słyszy się i czyta, że wypadało by raz na jakiś dłuższy czas przynajmniej pójść. Niby wszystko jest ok, działać działa, wygląda też pewnie okej, ale wiadomo jak to jest, człowiek myśli że wszystko super itd. nie bada się, a później dowiaduje się że coś nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Wy macie problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeżeli nie masz żadnych zmian które sam zauważasz a które opisałam powyżej i Twój penis osiąga erekcje to nie masz powodów do obaw . Zdarzały mi się przypadki " pacjentów " którzy przychodzili w celu pochwalenia się swoim penisem , albo żebym oceniła wygląd lub rozmiar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocena wyglądu/rozmiaru u urolog? no cóż i tacy się trafią, jedni przyjdą z problemem, a inni znów z oceną penisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak. Zdarzają się przypadki typu : Podczas rozmowy mówi ze ma jakiś tam problem np zmiany skórne na penisie , przychodzi do pokazania to ściąga spodnie ja oglądam członka pytam gdzie te zmiany to usłyszałam ze kłamał bo chciał żebym zobaczyła i oceniła wygład/kształt/rozmiar . Jako uzasadnienie mówią ze widuję dużo penisów i mogę ocenić czy jego jest ok . Najczęściej chcą żebym oceniała rozmiar i powiedziała ze bardzo różni się od średniej krajowej , tak jakbym prowadziła statystyki i mierzyła penisy pacjentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chcą usłyszeć dobre słówko na temat ich penisa, że mają ponad przeciętnego i że jest super. Przecież jak sam sobie zmierzy to wie jakiego ma i mniej więcej na jakiego się załapuje, chyba że mają fetysz pokazywania swojego penisa hehe. Pewnie zaraz tutaj zaczną wrzucać swoje penisy do oceny albo pytać Panią czy mogą na maila podesłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Roznie bywa .Czesc przychodzi na pewno pochwalic sie tym ze maja wiekszego niz przecietny czlonek , czesc dowartosciowac sie do uwazaja ze maja za malego i chca uslyszec ze jest ok a czesc bo lubi pokazywac swoje przyrodzenie . Najgorsze jest to ze blokuja miejsce mezczyzna ktorzy naprawde maja problemy ze swoimi penisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to darmowe są takie wizyty, że przychodzą na "oceny członka" ? Czysta głupota, nie jeden facet pewnie w potrzebie czy coś serio nie tak, a takie matoły blokują kolejkę tylko po to żeby pokazać i dać dotknąć kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznie jak na NFZ to darmowe , prywatnie tez przychodza , a wizyta nie kosztuje nie wiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to chyba że tak, w sumie jak im to sprawia frajdę to zapłacenie nie będzie ich tak bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A powiedz jak to wyglada ? w sensie jakie trafiaja sie okazy ? raczej wiecej z duzymi i chca pochwalic sie ? czy male i chca dowartosciowac sie ? sciagaja spodnie i pytaja sie Ciebie jak oceniasz ? ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Różnie , tak jak każda kobieta ma inny kształt i rozmiar piersi tak faceci maja różne penisy. Mniej więc tak pół na pół , i tacy co chcą pochwalić się i tacy co dowartościować . Mam 37 lat . Tak ściągają spodnie oglądam ich członki jak stwierdzam ze nie widzę nic niepokojącego to najczęściej pytają jak oceniam : czy za duży , czy duży lub czy nie za mały . Lub pytają czy mają większego/mniejszego niż większość . Ale to pytanie często zadają także mężczyżni którzy przyszli z konkretnym problemem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tacy spragnieni dotyku kobiety to przecież są też masaże erotyczne, więc by ich kobieta dobrze przemacała i też śmiga się z członkiem na wierzchu, więc byli by w raju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powiedz ale tak szczerze czy zdarzylo sie Tobie ze jakis penis zrobil na tobie wrazenie ? np rozmiarem , ksztaltem , lub po prostu spodobal sie tobie .? Wiem ze jestes lekarka ale tez i kobieta , pytam bo mam kumpla ginekologa i przyznal mi ze bardzo ale to bardzo zadko zdarza sie mu ze jakas pacjentka podnieci go , sam powiedzial ze jak trafi sie sliczne mlode cialo to wiadomo jak facet reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mailowo też Pani ocenia? czy tylko na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem już młody mam problemy ze wzwodem mam mieć robione 2 etapowe usg prącia.Ciekawi mnie ile trwa takie badanie czy zastrzyk jest bolesny jak długo po nim stoi na bo jak potem wyjść z gabinetu na ulice ze wzwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba temat umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak a szkoda bo wybrał bym się na badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dalej się możesz wybrać, temat chyba nie ma z tym nic wspólnego, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem nadzieje że ktoś poleci mi panią urolog z bliskiej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ze sląska jesteś to możesz do tej Pani co tutaj pisała, a jak nie to musiałbym pogooglować i poszukać opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z okolicy Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×