Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bzyk 33

szybkie randki

Polecane posty

Bardzo dużo czasu straciłem szukając sobie wybranki przez internet. Chciałbym by przyszła na szybkie randki dziewczyna chcąca i wiedząca i kumająca o co chodzi. Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To "kumanie o co chodzi" można sprowadzić do jednego: masz wygląd co najmniej 8/10, wzrost co najmniej 185 cm, to jako tako tam się przygotuj co chcesz powiedzieć o sobie, o co chcesz zapytać i jest szansa. Jeśli masz wzrost poniżej 185 to nie masz po co iść, stracisz czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy jak zaznaczysz 6 dziewczyn a następnego dnia pani koordynator oznajmi ci że niestety, nie otrzymał Pan pozytywnych zaznaczeń. A jeśli masz wzrost co najmniej 185 cm ale jesteś nieciekawy z twarzy albo nie masz pięknych, gęstych włosów bez przerzedzeń i zakoli to też możesz sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jeszcze raz 18:45. Byłem na trzech takich farsach i za każdym razem null. Mam 168 cm wzrostu, całkowicie wyłysiałem, co z tego że pracowałem nad uśmiechem, kontaktem wzrokowym, mówiłem ciekawie i płynnie, każdej dziewczynie okazywałem zainteresowanie. Był tam też taki "model" - wyższy ode mnie co najmniej 15 cm, ładnie zbudowany, opalony (wiem, opalić też się mogę ale to już w ogóle bym wyglądał jak ziemniok :/, z czarnymi włoskami postawionymi na pomadę, no i z czym ja miałem startować jak KAŻDA dziewczyna ocenia to co widzi; przy tym gościu każda tylko "haha hah i hihi hi"i taka szczęśliwa jakby spotkała miłość życia choć faceta widziała od minuty. Dlatego takie spotkania są tylko dla amantów bo innych dziewczyny nie docenią, tylko jak na ironię modele 8/10 i więcej powinni sobie poradzić bez takich szybkich randek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×