Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kłótnia między kuzynostwem. Problemy z prawem i darmozjadami w rodzinie

Polecane posty

Gość gość

Czterdziestoletnia kobieta oraz jej dwudziestoletni synalek wprowadzili się do naszego domu i czują się jak u siebie. Siostra mojego męża przed laty wyrzucona przez rodziców z domu, z brzuchem, teraz nagle zapałali do niej miłością. Kobieta jeździ na wózku ma najniższą rentę, tatuś jej bękarta odsiada wyrok a jej syneczek czuje się jak u siebie. Moja córka nie mogła wytrzymywać już z tym chłopakiem. Pomówiła go przed rodziną o próbę gwałtu, z tym, że prawda wyszła na jaw bo rozmawiała ona o tym, ze swoim bratem, moim synem oboje się śmiali, że ten chłopak pójdzie siedzieć niestety teściowie usłyszeli to wszystko. Sytuacja wygląda tak, że ten łachmyta ma do dyspozycji trzypokojowe mieszkanie - które jest w domu pod przykrywką opieki nad chorą matką a moje dzieci dostały jeden pokój na współkę a są już dorosłe. Odkryłam również, że teściowie płacą za studia tego chłopaka o co zrobiłam im awanturę, że co oni sobie myślą, dlaczego tego ze mną i moim mężem nie uzgodnili. Ja też swoje dzieci wysłałam na studia, moją córkę też należy ubierać, stroić, by mogła wyjść bogato za mąż a nie za jakiegoś dziada. Nie wiem tylko jak sobie poradzić z teściami, oni są wściekli na moje dzieci, mojemu mężowi robią wyrzuty jak on dzieci wychował a ten jeszcze przeprosił tego chłopaka za ich zachowanie. Wiem, że ja muszę walczyć, przeszukałam sypialnie teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×