Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotr z czestochowy

potraktowała to jak misje

Polecane posty

Gość piotr z czestochowy

Moja koleżanka z pracy a razem pracujemy od ponad 20 lat i znamy sie jak przysłowiowe łyse konie poprosiła mnie o to abym jej doradził w sprawie jej syna Ma syna jedynaka miałem okazje widzieć go pare razy ma 22 lata jest nie smiały ma rożne kompleksy brak przyjacioł i kolegow Chłopak słabo sie uczył nie zdał matury obecnie pracuje gdzieś na linii produkcyjnej Ja dodam ze jest wstydliwy nie zna sie na żartach wrecz unika ludzi Ma delikatną wade postawy Koleżanka zapytała mnie wprost czy nie znam jakiejś kobiety ktora zaprzyjażniła by sie z jej synem i może w perspektywie czasu on nabrał by smiałosci do innych kobiet ,wtedy odparłem jej że nie znam nikogo takiego Po powrocie do domu opowiedziałem o tym żonie ta ku mojemu wielkiemu zdziwieni powiedziała że sie tego podejmie Spotkaliśmy sie we troje u nas w domu koleżanka doprecyzowała ze w gre wchodzi też aby żona pokazała mu jak wygląda kobieta Nie ma mowy o żadnym rozprawiczaniu i jakiej kolwiek formie sexu Jej syn nie zna mojej żony i nigdy jej nie widział oraz nie wie że jego matka wpadła na taki pomysł Moja żona potraktowała to jako wyzwanie ma 38 lat i jest przeciwienstwem tego chłopaka wygadana ,atrakcyjna z dużym biustem Spotkała sie z nim już osiem razy, jest wymyslony scenariusz wszystko oczywiscie jest kwestią przypadku a obecnie ciagnie tą znajomosc Spotkania za wyjatkiem tego pierwszego odbywają sie w naszym drugim domu gdzie jest pełen monitoring wiec widze co sie dzieje Wczoraj żona na spotkanie nie ubrała biustonosza miała duży dekolt widziałem że chłopak jej unikał wstydził sie jednoczesnie gdy ona patrzyła w inna strone on gapił sie na jej biust Wiemy że bardzo podobają mu sie kobiety z dużym biustem żona taki ma i jest atrakcyjna W czym może tkwić problem? Dodam że żona działa z wyczuciem i taktem udało sie jej z nim zaprzyjaznic Ktoś miał podobnie jakieś porady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może go zawstydza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lubią takie gry twoja żona widocznie wie że ma nad nim kontrole i steruje nim typ ''nauczycielka i uczeń''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałbym tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tej bajce był smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie u mnie jednak był to przegrany zakład Wyszło tak że chłopak sie we mnie zakochał brał to na serio ,nie polecam zabaw ludzkimi uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne wypociny jakiegoś erotomana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu coś nowego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek zbyszkowski
Fajne napewno masz w tym element zazdrości szczypte erotyzmu i nute podniecdnia Jeśli zona to bedzie inteligentnie i zmysłowo rozgeywać to czekają was nowe erotyczne doznania To nie jest zdrada tylko podsycanie wzajemnego apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudne prowo. Co jakis czas rzekomy maz pisze tu, ze jego żona to ekshibicjonistka, ze chce pracowac w nocnym klubie, albo pracowac w innej erotycznej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli by nawet była to prowokacja to w koncu jest to coś nowego i ciekawszwgo od tematow typu oceń mojego ptaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta anetka
Dlaczego prowokacja ???? W latach 90 tych miałam bardzo podobną sytuacje a chodziło o syna mojej koleżanki ze szkoły sredniej Jeśli wszedzie widzicie PROWO to nie ma sensu tego opisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby sie tego podjąć trzeba mieć dużo odwagi i atrakcyjnie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ją to kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneta anetka napisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super żonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moją by to nie przeszło niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×