Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy korzysta ktoś z panel istotna opinia?

Polecane posty

Gość gość

Witam, interesuje mnie Państwa zdanie na temat strony panel-istotna opinia. Czy ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Istotna Opinia- oszuści

Witaj,

Miałam tam konto, wykonałam wszystkie zadania na co mam wymagane potwierdzenia. Jednak w czasie, gdy mieli rozliczyć wykonana przeze mnie pracę "zwinęli się". Poinformowali o tym, a także o tym, że wypłacą należne wynagrodzenie zgodnie z  umową.

Efekt końcowy jest taki, że przed końcem upływającego terminu zakończenia komunikacji z nimi nikt nie odpisywał mi na maile, nie odbierali telefonów. Nie wypłacono mi pieniędzy, nawet nie dokonali rozliczenia. Znajomej naliczyli śmieszne grosze, które nie zgadzają się ze sposobem naliczania z umowy oraz przedstawionego przez opiekuna.  Zostałam z otwartymi kontami i opłatami za ich prowadzenie.

Oszuści. 

 

Jeśli ktoś jeszcze tak jak ja został poszkodowany proszę o kontakt na adres- poszkodowaniIstotnaOpinia@gmail.com

Nie można zostać biernym wobec takiego zachowania względem ludzi, którzy należycie wykonali swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moderator Panelu
Dnia 27.12.2018 o 13:55, Gość Istotna Opinia- oszuści napisał:

Witaj,

Miałam tam konto, wykonałam wszystkie zadania na co mam wymagane potwierdzenia. Jednak w czasie, gdy mieli rozliczyć wykonana przeze mnie pracę "zwinęli się". Poinformowali o tym, a także o tym, że wypłacą należne wynagrodzenie zgodnie z  umową.

Efekt końcowy jest taki, że przed końcem upływającego terminu zakończenia komunikacji z nimi nikt nie odpisywał mi na maile, nie odbierali telefonów. Nie wypłacono mi pieniędzy, nawet nie dokonali rozliczenia. Znajomej naliczyli śmieszne grosze, które nie zgadzają się ze sposobem naliczania z umowy oraz przedstawionego przez opiekuna.  Zostałam z otwartymi kontami i opłatami za ich prowadzenie.

Oszuści. 

 

Jeśli ktoś jeszcze tak jak ja został poszkodowany proszę o kontakt na adres- poszkodowaniIstotnaOpinia@gmail.com

Nie można zostać biernym wobec takiego zachowania względem ludzi, którzy należycie wykonali swoją pracę.

Dzień Dobry Państwu,

Wszyscy nasi ankieterzy zostali objęci kampanią informacyjną trwającą ponad 2 miesiące dotyczącą wygaszenia pracy Panelu ( ostatni ankieter został zatrudniony 22.10.2018 roku )

Do 21 grudnia 2018 roku ( dzień zakończenia pracy Biura ) nasi pracownicy przyjmowali zgłoszenia ewentualnych rozliczeń tych, którzy nie wykonali swojego obowiązku dotyczącego wystawienia rachunku na Panelu do 29.11.2018 roku ( dzień te dotyczy ostatniego zatrudnionego ankietera )

Kampania informacyjna była prowadzona najpierw przez Państwa opiekunów a później przez Biuro Obsługi Ankietera . Każdy przypadek był rozpatrywany indywidualnie  i dotyczył wszystkich aktywnych ankieterów. Nie ma możliwości aby wszyscy, którzy rzeczywiście się wywiązali się z podstawowych punktów umowy ( odpowiednia ilość ankiet uwzględniona w przedmiocie działa wykonana w ustalonym przez strony czasie ) nie zostali o tym fakcie poinformowani, rozliczeni lub nie otrzymali informacji, że są w trakcie weryfikacji i otrzymają wynagrodzenie w najbliższym czasie. 

Dotyczy to również wysyłki informacji do ankieterów, którzy nie wywiązali się z umowy a bezpodstawnie rościli sobie prawo do wynagrodzenia. Biuro zakończyło pracę 21 grudnia i o tym fakcie został Pan/Pani ( Gość Istotna Opinia- oszuści ) poinformowany/a w bezpośredniej odpowiedzi lub pośredniej ( po wysyłce wiadomości przychodziło automatyczne potwierdzenie m.in z tą datą )  

Jeżeli oczywiście Pan/Pani ( Gość Istotna Opinia- oszuści ) czuje się oszukany/a, pomimo posiadania podstaw do wypłaty wynagrodzenia za wykonaną pracę to prosimy o kontakt e-mailowy bądź korespondencją tradycyjną na adres naszej firmy lub ustosunkowanie się do korespondencji, którą na pewno  Pan/Pani ( Gość Istotna Opinia- oszuści ) od nas otrzymał/a.

Pozdrawiam

Moderator Panelu

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POszkodowany

Ciekawe na jaki adres, skoro żaden nie odpowiada i nie wywiązali się Państwo z umowy i nie odpowiadacie na maile. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukany przez panelopinia

Witam,

Również jestem jedną z osób, które zostały bezczelnie oszukane przez panel-istotna opinia.

Dostałem informacje od Rozliczeń, że określona kwota zostanie mi wypłacona do końca grudnia. Do tej pory nie otrzymałem żadnych pieniędzy. Na maile nikt nie odpowiada, bo panel zamknięty. Telefonów nikt nie odbiera. Przemysław Psiuk - główny odpowiedzialny - jakby nie istniał.

Również pozostałem z kontami, za które naliczane są opłaty. Nie tylko nie zyskałem nic, a straciłem. Pracę wykonywałem starannie i należycie.

UWAŻAJCIE na tych ludzi. Wszelkie panele, ankiety, tajemniczych klientów, zwłaszcza MENDIA-NET - to jedno wielkie oszustwo. Może nielicznym osobom coś dali, aby nie mieć za dużo na głowie, ale mimo wszystko wszelkie akcje tego typu to jeden, wielki przekręt. Na internecie można się już natknąć na kolejną firmę, oczywiście zatrudniającą te same osoby co w panelu, a więc szykuje się kolejny przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszkodowany przez panel

To jest skandal. Dobrze, że mamy trochę danych i pewnie niedługo będzie trzeba się z tym zgłosić na policję czy do innych wymiarów sprawiedliwości. Mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle w temacie

Takze zostałam oszukana przez ten panel. Opiekun Patryk nie odpowiada, Przemysław nie odpowiada, Paulina raz odpowiedziała na maila by kierować zapytania do pana Przemyslawa. Zwykła spychologia. Czyżby jednak byli tam sami oszuści i tchórze? Niestety taki obraz siebie kreują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszkodowany

Zachęcam do postępowania tak jak ja. Zbieram wszystkie maile, wykonane ankiety, umowę itd i idę z tym na policję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Popieram. Nie można tak tego zostawić. Jak się mają Wasze sprawy?ktoś kontaktował się z Wami czy nadal głucha cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.12.2018 o 16:25, Gość Moderator Panelu napisał:

Dzień Dobry Państwu,

Wszyscy nasi ankieterzy zostali objęci kampanią informacyjną trwającą ponad 2 miesiące dotyczącą wygaszenia pracy Panelu ( ostatni ankieter został zatrudniony 22.10.2018 roku )

Do 21 grudnia 2018 roku ( dzień zakończenia pracy Biura ) nasi pracownicy przyjmowali zgłoszenia ewentualnych rozliczeń tych, którzy nie wykonali swojego obowiązku dotyczącego wystawienia rachunku na Panelu do 29.11.2018 roku ( dzień te dotyczy ostatniego zatrudnionego ankietera )

Kampania informacyjna była prowadzona najpierw przez Państwa opiekunów a później przez Biuro Obsługi Ankietera . Każdy przypadek był rozpatrywany indywidualnie  i dotyczył wszystkich aktywnych ankieterów. Nie ma możliwości aby wszyscy, którzy rzeczywiście się wywiązali się z podstawowych punktów umowy ( odpowiednia ilość ankiet uwzględniona w przedmiocie działa wykonana w ustalonym przez strony czasie ) nie zostali o tym fakcie poinformowani, rozliczeni lub nie otrzymali informacji, że są w trakcie weryfikacji i otrzymają wynagrodzenie w najbliższym czasie. 

Dotyczy to również wysyłki informacji do ankieterów, którzy nie wywiązali się z umowy a bezpodstawnie rościli sobie prawo do wynagrodzenia. Biuro zakończyło pracę 21 grudnia i o tym fakcie został Pan/Pani ( Gość Istotna Opinia- oszuści ) poinformowany/a w bezpośredniej odpowiedzi lub pośredniej ( po wysyłce wiadomości przychodziło automatyczne potwierdzenie m.in z tą datą )  

Jeżeli oczywiście Pan/Pani ( Gość Istotna Opinia- oszuści ) czuje się oszukany/a, pomimo posiadania podstaw do wypłaty wynagrodzenia za wykonaną pracę to prosimy o kontakt e-mailowy bądź korespondencją tradycyjną na adres naszej firmy lub ustosunkowanie się do korespondencji, którą na pewno  Pan/Pani ( Gość Istotna Opinia- oszuści ) od nas otrzymał/a.

Pozdrawiam

Moderator Panelu

 

 

 

a jak wygląda sprawa z PIT-11? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
Dnia ‎06‎.‎02‎.‎2019 o 14:30, Gość gość napisał:

a jak wygląda sprawa z PIT-11? 

czy ktoś uzyskał jakąś informację o PIT-11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Witam. Również "pracowałam" na tym panelu i fakt faktem trwało wszystko bardzo długo. Ale pieniadze dostałam okolo 170 zl. Później ubiegalam sir o zwrot kosztow poniesionych w ramach wykonywanej uslugi, również trwało to bardzo długo ale dostalam. Moj opiekun Patryk odpowiadali na mojr wyszstkie pytania I pretensje. (Oczywiscie pisalam na jego nowego maila).

Oprocz dlugiego czasu wyplaty pieniedzy nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Witam, też zostałam oszukana..  Miałam otrzymać wynagrodzenie i nic nie dostałam. Kiedy pod koniec grudnia wysłałam meila z zapytaniem o wypłatę poinformowano mnie, że otrzymam zgodnie z rozliczeniem i tak się skończył kontakt z panelem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Na panelu istotna opinia pracowałam w styczniu ubieglego roku. Co z pitem? A co do wynagrodzenia zostało mi wypłacone ale owszem czas oczekiwania dość długi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukany

Też zostałem oszukany, a jeśli ktoś chce moge dać namiary na "opiekuna" Patryka z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość J

Cześć! Poproszę o te namiary :-) On coś pomaga?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość J

Cześć! Poproszę o te namiary :-) On coś pomaga?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
Dnia 11.05.2019 o 16:05, Gość Oszukany napisał:

Też zostałem oszukany, a jeśli ktoś chce moge dać namiary na "opiekuna" Patryka z Wrocławia.

Ja chętnie wezmę namiary 🙂

hermanmalgorzata6@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIT

Witam,

uzyskał ktoś jakąś konkretną odpowiedź na temat PITa?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIT

Witam,

uzyskał ktoś jakąś konkretną odpowiedź na temat PITa?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miilenna

Zarabiaj na przesyłaniu zdjęć paragonów - codziennie masz szansę zarobić 50 zł lub 100 zł!  zarejestruj się w programie lojalnościowym - po zarejestrowaniu się możesz w prezencie zamówić za darmo tabletki do zmywarki Fairy oraz pastę do zębów ORAL-B!

Jak zarobisz z blovly?

Za każde przesłane zdjęcie dowolnego paragonu otrzymasz wynagrodzenie w punktach, które później wymienisz na pieniądze!

Po uzbieraniu 50 zł (500 pkt) otrzymasz przelew na Paypal.

Dodatkowo możesz brać w specjalnych konkursach. Codziennie 10 osób, które zarejestrują paragon i w najkrótszym czasie rozwiążą zagadkę wygrywa 50 lub 100 zł!

Poza tym w serwisie masz szansę na niespodzianki od znanych marek! Aktualnie rozdawane są próbki tabletek do zmywarek FAIRY oraz pasty do zębów ORAL-B !!!

Zapraszam do rejestracji (otrzymasz 30 pkt = 3 zł na start!):

www.blovly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dostałaś już jakieś wynagrodzenie z Blovly Czy firma jest wypłacalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×