Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podrywać nie szlochać

Znowu przeleci wam weekend bez miłości, a to dlatego że

Polecane posty

Gość podrywać nie szlochać

macie dume i nie podrywacie facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście, bo jeszcze by trafiły na ciebie i dopiero byłaby porażka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywać nie szlochać
gość dziś Całe szczęście, bo jeszcze by trafiły na ciebie i dopiero byłaby porażka smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Zgłoś Porażka to jest twoja bo na mnie nie trafiłaś i teraz inna ma ze mną szczęśliwe życie a tobie zostało tylko na kafe biadolić że "nie ma facetów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby rzeczywiście była jakaś inna to w wekendy spedzałbyś czas z nią a nie zajmował się starymi pannami w nadziei pewnie że któraś cię zechce. Jesteś żałosnym starym kawalerem, nikogo nie oszukasz bo to czuć na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie jestem dziwka żeby podrywać klientów, prawdziwi mężczyźni zdobywają kobiety. A ja chcę mężczynę a nie panienkę która trzeba poderwać. Może jeszcze mam się bić za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23:05 Nic dodac nic ując :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wady techniczne
gość dziś Gosc 23:05 Nic dodac nic ując usmiech.gif Zgłoś może wy się obie dobierzcie, dwie dziurki lepsze niż jedna, jak wam faceci be to szukajcie sobie kobiety, ale wy macie taką wade techniczną że NIKT nie daje z wami rady, nie ważna płeć. Fakty są że macie poważny DEFEKT, głównie umysłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj I nie jestem dzi**a żeby podrywać klientów, prawdziwi mężczyźni zdobywają kobiety. A ja chcę mężczynę a nie panienkę która trzeba poderwać. Może jeszcze mam się bić za niego. tylko, że prawdziwych mężczyzn już nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
W czym widzisz problem? I czy ten problemCiebie dotyczy? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego raczej to my powinnyśmy podrywać kobiety a one mogą dawać jakieś oznaki zainteresowania np.kontakt wzrokowy gorsze jest to że większość dzisiejszych kobiet jest jak beton,zamknięte w sobie,kamienna twarz,ciemne okulary i niechętne do zawierania nowych znajomości nawet jak są to stare panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×