Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margusia13

jaki wózek 2 w 1?

Polecane posty

Gość Allkka889
Dziewczyny polecacie kupic wózek przez internet czy jednak stacjonarnie? Jak lepiej? I gdzie ewentualnie w okolicach wwy można Anexy zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne są wózki anex, maja fajny design do tego są zwrotne i lekkie jak na wózki 2w1 . Wiem co pisze bo sama mam taki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annmariee
a ja bardzo lubię wózki marki Expander! Mamy od jakiś 2 miesięcy Storma i uważam, ze jest genialny. To jeden z niewielu znanych mi modeli, w którym można swobodnie regulować wysokość gondoli i siedziska. Porządny materiał, świetna amortyzacja, wygodny materacyk zarównow w gondoli jak i w siedzisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afiszkaa
annmarie my tez jezdzimy expanderem ale zdecydowaliśmy się na model XENON :) fajny, nowoczesny wygląd, sporo przydatnych funkcji takie jak dodatkowa amortyzacja ( z regulacją twardości ) gondoli i siedziska spacerowego. Ma ciekawe wysokie oparcie z 4 stopniową regulacją, fajny materacyk, skórzaną barierkę i podnóżek. Przy tym cena też jest bardzo rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że nie tylko ja jestem zwolenniczką Expandera. Ja akurat mam ten model Xenon w kolorze białym. Na żywo wygląda jeszcze lepiej, niż na zdjęciach w internecie. Wybrałam go przede wszystkim na cenę i lekki aluminiowy stelaż. Mieszkam niestety w bloku, więc przenoszenie wózka codziennie po kilka razy z 4 piętra to nie lada wyzwanie. Ogólnie rzecz biorąc, to dobry wózek i na pewno kupiłabym go ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinka
mi się zawsze podobały wózki w kolorze białym ale obawiałam się jak to bedzie z utrzymaniem czystości. ale jak jest ekoskórka to jest to zdecydowanie latwiejsze :) wystarczy przetrzec mokrą szmatką i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Anex! Świetne połączenie nowoczesności i wygodny. Sama mam model sport i jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze sobie rad******ażdej sytuacji i na każdym podłożu, solidny, bezpieczny i ładnie się prezentuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regatka020
my mamy w planach kupno Xenona :) ostatnio wpadl mi w oko, w sklepie widzialam, ze ma lozyskowane mocne pompowane kola i podoba mi sie regulowanie wyysokosci prowadnicy :) planujemy z mezem kupic go w najblizszym czasie, dam znac jak bede po pierwszych testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka74
fajne te 'miejskie' wózeczki i ten xenon to widze, ze ma pompowane kola, wiec da rade nawet na trudniejszym terenie. :) osobiście podoba mi się taki stonowany, ale w miare nowoczesny design. coraz więcej widze takich modeli na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka22

Teraz najlepiej się opłaca kupować wózki online bezpośrednio od producenta, bo po pierwsze jest taniej a po drugie nic nie tracisz, nie spełni Twoich oczekiwań to odsyłasz a pod koniec ciąży kiedy ciężko się ruszać to się okazuję zbawienne. Ja tak kupiłam x-landera, tu go idealnie dziewczyny opisują https://www.babyboom.pl/zakupy/wozki_i_foteliki_opinie/wozek_x_move_opinia_mam.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cylka78

W sklepie widziałam, ze teraz Expander ma jakies nowe wozki w ofercie. Chyba takie bardziej do miasta, niż na wieś, ale wizualnie bardzo ladne. A jakość pewnie tez ok, bo ich mondo było kiedyś baaardzo popularne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroska
Dnia ‎19‎.‎12‎.‎2018 o 11:52, Gość cylka78 napisał:

W sklepie widziałam, ze teraz Expander ma jakies nowe wozki w ofercie. Chyba takie bardziej do miasta, niż na wieś, ale wizualnie bardzo ladne. A jakość pewnie tez ok, bo ich mondo było kiedyś baaardzo popularne 🙂

miałam mondo lata temu i jak na tamte czasy to był naprawdę porządny wozek. teraz wrocilam do tego producenta i mile zaskoczyly mnie ich xenon. zgrabny, dobrze zamortyzowany, solidny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopi92

Storm też niczego sobie. Ma ładny stelaż i tapicerkę z systemem suwaków. A koła, jak to u polskiego producenta, porządne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×