Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fifirifi94

NO KTOŚ MI NICK ZAJUMAŁ

Polecane posty

Jak ktoś mógł się podszywać pod moją personę? Wczoraj byłem na koncercie Krzysztofa Krawczyka i wspaniale się bawiłem <3 A Wy jak żyjecie kochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Pewnie to nie Ty : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Pewnie to nie Ty : ) Założyłem tu 3 konto, bo jak mnie wyloguje to nie mogę się zalogować, a przypomnienie hasła nie działa coś :/ Dlaczego zawsze myślicie, że ja to nie ja? Aż takiego fejmu nie mam żeby mieć podszywów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Wczesniej o cos podobnego Cie nie podejrzewałam : ) jeśli to Ty to witaj, tez czasem mnie wylogowuje wtedy trzeba wejść z innej przegladarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mara, az tak nie będę się poświęcał, żeby z innej przegladarki się logować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Żadne poświęcenie, dwa ruchy no moze trzy i juz tu jestes : ) ale wiem o co chodzi z tym hasłem : ) tez tak mam a jednak udaje sie zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kowbojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie wiem, ale walczyć mi się z tym nie chce :D Dzieje się tu coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jest całkiem sympatyczne, na razie spokojniej niż u nas, jedynie co to tematy ciągle są tasowane tzn odswiezane i ich kolejność ciągle sie zmienia... To tak na minus : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Witaj gościu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadałam ostatnio o Krawczyku z ludźmi i okazało się, że prawie nikt go nie lubi. Smutno mi się zrobiło. Fifirifi tyle go promował to uwierzyłam, że każdemu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Gadałam ostatnio o Krawczyku z ludźmi i okazało się, że prawie nikt go nie lubi. Smutno mi się zrobiło. Fifirifi tyle go promował to uwierzyłam, że każdemu się spodoba. Wczoraj na Juwenaliach był najpierw koncert Krzysztofa, a później Organka. Żeby wejść na koncert krzysia musieli bramki otworzyć, bo tyle osób chciało dotrzeć. Później na Organku było jakieś 40% tego, co było na Krzysztofie! :D Ale gdyby mi ktoś powiedział, że nie lubi Pana Krawczyka to by mi się też smutno zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tego tak nie widzisz, ale duża część studentów przyszła bardziej z ciekawości niż z sympatii. Szkoda, że jesteś w mniejszości, pewnie świat byłby ciekawszy gdyby takich ludzi było więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×