Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Onieśmiela mnie kolega z pracy

Polecane posty

Gość gość

Oboje weszlismy do tej firmy jako nowi pracownicy, oboje sie uczymy,ale ja nie moge sie przy nim skupic, czerwienie sie gdy jest obok, pocą mi sie rece.Boje sie ze przez to wyrzuca mnie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez czerwienienie? Ja mam gorzej bo się kocham w przełożonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez to ze nie moge sie skupic na obowiazkach w pracy na nauce, on mnie oniesmiela.Przy nim moja wiedza, kompetencje, a nawet czasem rozum spada o dobrych kilka "poziomow". Bardziej przejmuje sie tym, ze strace prace niz tym, ze jemu moge byc obojetna. Chcialabym zachowywac sie profesjonalnie, ale przy nim nie jestem w stanie.Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak bardziej boisz sie o jego opinie a nie prace, skoro nie mozesz sie skupic na robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe już sama nie wiem.Co byscie zrobili na moim miejsc. Pracy nie chce zmieniac, bo o taka sie staralam ale nie sadzilam ze trafie na kogos w niej kto mi tak zawroci w glowie. On raczej ma obojetny stosunek do mnie i jemu idzie swiwmetnie, to ja jestem rozkojarzona i zamotana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawiam bo jakies literowki *jemu idzie świetnie w pracy W dodatku jest pewny siebie, taka dusza towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz teraz wyjscie? Skoro pracy zmieniac nie chcesz a on raczej sie Tb nie interesuje to wiele opcji Ci nie pozostawia. Pozostaje przeczekac i miec nadzieje, ze szybko sie ogarniesz i z pracy Cie nie wyrzuca. Mozesz tez isc do niego i powiedziec co czujesz, ale na to raczej sie nie zdecydujesz. Chociaz jego odmowa na pewno by Ci pomogla szybciej sie z tego zauroczenia otrzasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem już serio co robić. :( On chyba widzi, że mi się podoba i przez to jest dla mnie oschły co jeszcze bardziej mnie stresuje, bo gdy potrzebuje pomocy na niego nie mam co liczyc,a z nim mam najczesciej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj moze kogos ma, albo jestes dla niego za slaba, mozliwe ze on sie tak tylko zgrywa i maskuje. Czesto tak jest. Musisz to delikatnie wybadac. ktos ci juz wczesniej napisal 'jego odmowa na pewno by Ci pomogla szybciej sie z tego zauroczenia otrzasnac'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgrywa i maskuje co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×