Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ślub brata męża czy najlepszej przyjaciółki co robic

Polecane posty

Gość gość

Przeszukalam internet i jakoś nie znalazłam podobnego problemu. Więc zwracam się do Was :-) Moja kuzynka jest moja najlepsza przyjaciółka i bierze ślub powiedzmy w lipcu, okazało się jednak, że brat mojego męża zamierza wziąć ślub dokładnie tego samego dnia co moja kuzynka... Dodam, że będą to śluby w dwóch różnych miastach oddalonych od siebie o ok. 300 km.. Serce i rozum podpowiada, że ja pojadę na ślub przyjaciółki, a męża wyślę do swojego brata, tylko czy to nie będzie źle wyglądało, że małżeństwo się rozdzielilo i poszło na dwie różne imprezy? Co Wy byście zrobiły w takiej sytuacji? A może którejs z Was się to przytrafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudna sytuacja. Zalezy tez jakie masz stosunki z meza brayem ale chyba wybralabym przyjaciolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat to jednak bliższa rodzina niż kuzynka... Ale zrób jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszyscy juz maja wszystko zaklepane? Moze spróbuj namówić któregoś z nich na zmianę terminu : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat... u mnie rodzina bylaby na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie brat męża nie ma jeszcze zarezerwowanego lokalu i delikatnie został poinformowany o tym, że mam wesele kuzynki.. A ona nie dość, że jest moja kuzynka to jeszcze najlepsza przyjaciółka.. Totalny impas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście trudny wybór... Może brat męża zmieni termin. Jeśli macie dobry kontakt z rodziną to chyba warto jednak postawić na brata bo to najbliższa rodzina dla Twojego męża.. Może przyjaciółce wynagrodzisz to super wieczorem panieńskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×