Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinia2018

Związek z facetem o "radiowej " urodzie.

Polecane posty

Gość gość
ważne, by ta chemia była i wzajemne przyciąganie, a potem zgodność charakterów, poczucie humoru. Bo jak żadnego z tych aspektów nie ma, to nie zmusisz się na siłę do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia2018
Wzajemnie przyciągnie jest i chemia też. Chociaż to na razie złudne bo poza pocałunkiem nic nie było. Dla mnie też też wszystkie aspekty są ważne. Nie mogłabym bym być z kimś kto mnie kompletnie nie kręci by to stwierdzić jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia2018
Próbuj. Jeśli się zakochasz wygląd ci nie będzie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia2018
Miałam dodać że tak powiedziała mi siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż po wypadku w dzieciństwie ma zszywaną brodę i policzki. Ja należę do tych ładniejszych kobiet i nasłuchałam się tekstów, co w nim widzę. Poznaliśmy się w życiu codziennym, a nie w Internecie. Od początku mnie zauroczył, bo mimo blizn ma prezencję, umiał się ubrać, a z czasem okazało sie, ze super się z nim spędza czas, jest wartościowym człowiekiem i bardzo dobrze mnie traktuje. Nie zamieniłabym go na mistera. Jeśli cokolwiek cię do niego ciągnie, to daj mu szansę. Uczucia to złożona sprawa i nie chodzi tu tylko o śliczną buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia2018
Ciągnie i to dużo. Na razie to bardzo świeża sprawa. Kolejne spotkanie już będzie dłuższe. Będziemy też mieć okazję pobyć sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w czym problem. Rodzina i przyjaciele powinni się cieszyć twoim szczęściem i nie komentować na minus. Chyba ze facet coś by wywinął. A jeśli jakaś znajoma lub obca by się śmiała to nie zwracaj uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia2018
Nie ma już tematu, dostałam tzw."kosza". Napisał, że bardzo mu się podobam, ale długo nad tym się zastanawiał (czytaj - miał spotkanie rodzinne i gadał o tym z rodzicami i dziadkami) i obawia się tego, że jestem po rozwodzie. Wiedział o tym wcześniej i obawy mu wtedy rozwiałam. On w każdym razie zaczął rozkminiać przyszłość naszą jak by to było i boi się, że mi się znudzi i go zostawię. Może chciał z mojej strony jakiegoś zapewniania że tak nie będzie? Ale ja mu tego nie dam po 1 randce. Napisałam, że jeśli się obawia to nie ma sensu się dalej umawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu sie rozwiodlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie sie zczail ze jestes przechodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia2018
Mój mąż był kierownikiem sprzedaży. Okazało się, że miał przelotne romanse. Był to cios bo traktował mnie jak skarb i myślałam że świata poza mną nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×