Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

FOKUSOWANA

Polecane posty

Gość gość

No i co dziewczyny? Łyso wam, ze fokusowana tak poszła do przodu ze wszystkim? Nie macie się już czego „bidulki” uczepić.... :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej niech sie dzieckiem zajmie żeby poszło z rozwojem do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czym poszła do przody? Z niedbałymi makijażami a chce prowadzić warsztaty a sama plamy robi przy blendowaniu? Nagrywa pod kontem aby nie było widać niedociągnięć, tych krzywych kącików? Sama jest na miernym poziomie a gdzie jej do nauki innych. Nie wystartuje w mistrzostwach makijażu jak Karolina Zientek czy Zmalowana które są prawdziwymi wizażystkami, z doświadczeniem, portfolio i przede wszystkim z talentem i miłością do makijażu. I takie osoby mogą brać pieniądze za przekazywanie wiedzy. A to co Robi wspomniana youtuberka to kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaże slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megane3
Wpis o tym, że "niech się lepiej zajmie rozwojem własnego dziecka" dobitnie świadczy o tym, że autorką tego przycinku jest zwykła świnia! Ludzie, jak wam nie wstyd takie podłe rzeczy pisac o osobie, która przez życie idzie z upośledzonym dzieckiem nawet jeśli mimo pasji do makijażu słabo jej to wychodzi?! Przecież to dla niej forma odskoczni od codziennych trosk o dziecko. Trzeba mieć odrobinę wyrozumiałości. Wstyd! Typowa polaczkowata zawiść i czepialstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna okropnie maluje... o ili ja lubilam ogladac, bo byla taka smieszna, to teraz jak sie zabrala za bycie artystka nie umiejac nic sama... chmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jeszcze przyznała na vlogu, że zabrania dziewczyną podczas kursu używać telefonów żeby coś nie wyciekło do neta. Ciekawe co tak bardzo chce ukryć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.31 Sama jesteś świnia bez jakiekolwiek ogłady, z chorym dzieckiem trzeba jeździć na terapie i cały czas ,, pracowac’’ by w przyszłości było w miarę samodzielne a nie poświęcać czas na bzdury , tandetne makijaże i kręcenie filmików o niczym. Gdyby ten czas który poświęca na nagrywanie poświęciła dziecku ale woli bawić sie mazidlami , poza tym jeszcze pracuje po kilka godzin dziennie. To ona chyba nie poświęca czasu z własnym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej ja lubiłam ale teraz strasznie obrosła w piórka. Tylko te warsztaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, zabolało co? A ty to masz ogładę krytykując matkę ciężko chorego dziecka i oczywiście najlepiej wiesz ile czasu mu poświęca i ile to dziecko otrzymuje niezbędnej pomocy. Tymczasem w UK akurat otrzymuje jej o niebo więcej niż by otrzymało w Polsce, bo nie o to w takiej opiece chodzi, aby zamęczać dziecko ćwiczeniami 24 godziny na dobę. I każdy psycholog ci powie, że jest najlepiej, jeśli matka takiego dziecka ma jakaś odskocznię psychiczną dla siebie. Dobrze wiem com piszę, bo u siostry męża mamy taką samą sytuację. Ania to miła i wesoła dziewczyna, ewidentnie guru makijażu nie jest i do pełnego profesjonalizmu jej daleko ale widać, że jest to jej pasja i ja realizuje. A ja niestety miałam wiele razy przyjemność w mojej pracy być malowana przez "profesjonalne wizażystki" pod szyldem renomowanych marek i raz nawet kolega z pracy nie wytrzymał i mi powiedział, że sama jak się podmluję do pracy do wyglądam sto razy lepiej niż w makijaż pro, który nieraz był po prostu wykonany okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe podejście polskiej madki męczennicy! Całe życie z dzieckiem przy cycu i u nogi. Sfrustrowana niewolnica pana męża jak przystało na prawilną żonę. Głupie Grażyny cebulary z zaścianka! Dajecie sobie całe życie wmawiać że MUSICIE się poświęcać dla dziecka, ze wszystkiego rezygnować dla dziecka. Zaniedbac się no bo przecież nie możesz czegoś dla siebie zrobić no bo zaraz próżna egoistka. Dziecko, dziecko, dziecko no i jeszcze pan mąż i dom. Jak w kieracie! Jak tylko komuś się ciut lepiej wiedzie to zgnoić: bo czemu ma ci być lepiej niż mi? Żal mi was! Dobrze że anka stąd wyjechała bo by na 100% skończyła podobnie do was. Tylko żez chorym dzieckiem to jeszcze gorzej znając polskie realia. Nie mogła by pracować, rozwijać sie i zadbać o siebie. Tylko by wegetowała na zasiłku jako samotna matka. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero co trafiłam na jej kanał i stwierdzam, że bardzo w porządku ogarnięta kobieta z niej. Zwyczajna, ale to miły kontrast dla tych pustych bezmózgich „influencerek” piertolących trzy po trzy o pogodzie, siedzących całymi dniami na tłustych zadach, machających bezustannie łapaskami i macających się po twarzy bądź włosach. A pod koniec dnia zmęczonymi jakby na przodku w kopalni robiły, podczas gdy tylko siedzą, pacykują się, jedzą i bredzą o niczym do kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten usposledzony swiniak jeszcze nagrywa? co ona ma w ustach jakies zolte krzywe kosci boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laik internetowy
Wow nie wierze co czytam !!!!nienawiść.... zazdrość ... jad w czystej postaci!!!! Jak można pisać takie rzeczy o osobie której prywatnie sie nie zna!!!skoro wy takie dobre matki to skad macie czas na oglądanie Youtuba!!! O zgrozo wasze dziec***ewno nie maja co jeść a mąż piwa w lodowce bo wy sobie oglądacie makijaże i vlogi na youtube...hehe Upośledzony świniak?!!!! Ręce opadają !!!! Chętnie posłucham odpowiedzi jak taki upośledzony świniak wyglada ??? Kochana bardzo jestem ciekawa prosze rozwiń swoją wypowiedz ???!!! Cieszcie sie szczęściem innych to i sami będziecie szczęśliwi:) Anka jest na tyle dobra ze robi to co kocha i nie musi sie martwić o nic bo ma pieniądze i ludzi którzy ja kochają :) i sama daje dużo milosci bliskim i dzielac sie swoją wiedza i poradami daje cząstkę siebie wam :)mowi sie dziekuje:) Nie chcesz nie oglądaj ale nie wypisuj rzeczy których sam o sobie przeczytać byś nie chciał:) Jakże proste a jednak takie trudne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko cacy ale te jej makijaze sa na jedno kopyto. Te same kolory, tona rozswietlacza i pstryka fotki dziewczynom które po jej makijazu wygladaja jak klony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguhytyg

£115 za makijaż i analizę kolorystyczna buahaha!!!! Fokusieana odleciała w kosmos. Nie jest profesjonalna makijażystka, wszystkie jej makijaże wygladaja podobnie, zero dopasowania do twarzy danej osoby, każdemu robi papugę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłam jej najnowszy filmik i na samym początku, że zainspirowała się tym makijażem od makijażystek z Rosji i itp xD ta kobieta nie ma pojęcia o czym mówi... dla mnie ona jest totalnym potwierdzeniem, że nawet jeśli lubisz coś robić jako hobby, to niekoniecznie wykonuj to jako usługę na innych ludziach, bo te jej makijaże są po prostu brzydkie, niedopracowane, brudne i nieestetyczne.. matko kochana, masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ja przestałam oglądać bo wkurzało mnie jak zawsze mówiła witajcie godziny. 
pozniej wielkie przejście na wegetarianizm i ona „padlin” już jeść nie będzie bo ja obrzydzają. Bardzo szybko jej to obrzydzenie przeszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×