Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaszłam w ciążę mimo prezerwatyw

Polecane posty

Gość gość
10:46 won go garow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to autorko ci współczuje :( ja bym usunęła będąc na twoim miejscu bo przecież się zabezpieczałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia wypowiedz ta wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używaliśmy prezerwatyw od zawsze ale cóż hmmm... widocznie zacznę stosować coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego aborcja powinna być legalna. Zabezpieczaliście się i nie chcieliście ciąży więc powinniście mieć prawo legalnie ją usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam - nie wiem kiedy i jak zaszlam, bo zawsze gumki. Na szczescie, mimo braku objwow i spozniajacych sie miesiaczek polapalam sie w 6tym tyg. Za dlugo jak na spoznienie. Tyle szczescia, ze zdazylam usunac w 9tym tygodniu. Teraz biore pigulki z zegarkiem w reku i mam sie dobrze. Nie zaluje, to jest swiadoma bezdzietnosc. Sorry, zanepzieczam sie, wiec jak wpadam mam prawo usunac. W koncu nikt nie wyczekiwal tego dziecka. Wspoczuje autorce. Starsza jestem, ale nie chce sie pakowac w pieluchy. Zycze powodzenia! Moze nie bedzie tak zle jak tu pisza sfrustrowane matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zdarza, my też używaliśmy gumki, nie pękła nie zsuneła się a mimo to zaszłam, jakoś sobie poradziłam chociaż nie planowałam dziecka na razie ale teraz ja tu piszą dziewczyny mam uraz do gumek, stosuję tylko i wyłącznie pigułki i to jedne ze skuteczniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, ale skoro nie jest legalna na życzenie nieodpowiedzialnych ludzi, złożyć reklamację do producenta gumek, coby sfinansował aborcję w Czechach czy gdzieś. Ludzie, nie ma żadnej 100% antykoncepcji poza brakiem seksu. Trzeba o tym pamiętać i brać na klatę ewentualne konsekwencje. 23 lata to nie jest mało, da się wszystko ogarnąć jak się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieli zaoszczędzić i do drugiego numerku przewracali gumkę na lewą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ... mam znajomą, która ma już 3 dzieci. zaszła w nieplanowaną ciąże i wielkie zdziwienie, bo NIE WIE JAK TO SIĘ STAŁO!!??? co się okazało...nie stosowali z mężem żadnej antykoncepcji prócz STOSUNKÓW PRZERYWANYCH, a finalnie mąż przyznał się, że zrobił to specjalnie. co najśmieszniejsze znajoma ta jest FARMACEUTKĄ, więc powinna wiedzieć, że stosunek przerywany to żadna antykoncepcja. myślałam ,że jest mądrzejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za obrzydliwi ludzie tu siedzą. Wolałabym ugrzęznąć w pieluchach na tysiąc lat niż żyć z tak obrzydliwymi ludźmi, pełnymi nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:34 Jak można zabić własne dziecko i to w dodatku w 9 tyg! Nie zasługujesz na miano kobiety, ani nawet człowieka. Jesteś tylko pustą skorupą, która otwiera tylko gębe i wywala z siebie puste teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhehehe w 9tyg.to nie dziecko. Jakbybporonila w 9gyg, to nie noglaby nawet pochowac. Z tego moze byc dziecko, ale moglo byc tez poronienie naturalne. Zrobilabym to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fugfvfjbvjngość
Moja znajoma sie zabezpieczala podwojnie tabletki plus prezerwatywa i zrobili blizniaki, 3 i 4 dziecko ;) Chorowala wczesniej i bali sie ze tabletki sie nie wchlonely wiec dodali dla pewnosci prezerwatywe. Czasem jakby sie nie zabezpieczyc to sie jest w tym procencie. Na szczescie przydarzylo sie to najfajniejszej i najbardziej zgranej parze jaka znam. Co bys nie zdecydowala to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę biorąc tabletki. Nigdy żadnej nie opuściłam i mega wszystkiego pilnowałam bo bardzo nie chciałam ciąży. Nie rozumiem jak do tego doszlo. Niektórzy w ogóle się nie zabezpieczają i nie zachodzą a ja tak mimo zabezpieczenia. Wiem że tabletki hamują owulację ale jak widać w moim przypadku coś nie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wśród znajomych było parę takich przypadków. żadna metoda nie jest w 100% skuteczna. ja korzystam z metod naturalnych (cyclotest), od paru lat jest ok, bez przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze wam. ja marze o dziecku a mój facet nie i zawsze zaklada prezerwatywe. raz nam pekla ale zauwazyl i szybko zmienil. a ja marze o tym zeby jakims cudem zajsc w ciaze mimo stosowania tych cholernych gumek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby jest kilka takich produktów ale to głównie niektóre leki które obniżają skuteczność antykoncepcji dlatego trzeba o nich pamiętać ale jak dotąd nie musiałam ich brać więc poza vines nie stosowałam dodatkowego zabezpiecznia a wiem że trzeba jeśli np musisz brać antybiotyk przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, oj tam. Ja zaszła w ciąży prawidłowo biorąc tabletki. Trzeba sie pogodZić z nową rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w to nie uwierzę, każda by zachodziła jakby nie działały, nikt mnie nie przekona bo stosuję pigułki kilka lat i żadnej wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialo się wziąć,chorowalo się, biegunka-ot 3 powody kiedy mimo pigułki można zajść w ciążę. Jednak brane regularnie i zgodnie z zaleceniem wykluczają ciążę, bo blokują jajeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie! zwłaszcza te 24+4 są niezawodne bo przy takich jak te nie występuje w ogóle owulacja a więc szansa na zapłodnienie żadna, tu o tym piszą zdaje się http://antykoncepcjanamiare.pl/schemat-dawkowania-wybierz-idealny-dla-siebie/ zapewniają stałe hamowanie (podczas stosowania rzecz jasna) wytwarzania LH i FSH czyli hormonów umożliwiających zajście w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×