Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaszłam w ciążę mimo prezerwatyw

Polecane posty

Gość gość

Jest tu ktoś kto też tak miał? Nigdy żadna nam nie pękła,nie zsunęła się ani nic się nie stało. Gdyby zdarzył się jakiś wypadek wzięłabym tabletkę po. Jednak okazało się,że jestem w ciąży. Kompletnie tego nie rozumiem i nie akceptuję. Ktoś powie,że ciąże są bo ludzie nie umieją się zabezpieczać. My zawsze stosowaliśmy prawidłowo,nie było żadnego wypadku a jest ciąża... Mam dopiero 23 lata,partner 28. Masakra. Jeszcze okazało się że to już 10 tydzień, lekarz zapytał mnie dlaczego tak późno przyszłam to mu mówię,że w życiu bym nie pomyślała że to ciąża,bo objawów jakiś dużych nie miałam,zabezpieczenie było więc myślałam że to jakieś zaburzenia hormonalne albo opóźnienie przez przeziębienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co uprawiałaś sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka musi być dumna z puszczalskiej córki która daje dupy w tak młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze z takim staruchem uprawiała sex wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak miallam Pola ma dzisiaj 2 latka i jest naszym szczesciem. Ja mialam 21 lat i dalam radę to ty też dasz ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze od początku do końca kochaliście się w prezerwatywie? Nie było "raz", "na chwilę" bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gralutuje będziesz miała dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może facet coś zmajstrował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję ... czeka Cię babranie się w gównach, pieluchach, przez dwa lata nie zmrużysz oka :D wrzaski, piski, fochy, bunt 2-latka, na okrągło płacz i wymuszanie. A potem jeszcze gorzej. Wieczna skarbonka bez dna :D Brawo Ty :) Powodzenia w koszmarze :D Nie wiem czemu jej gratulujecie. Ale jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumki nie dają 100% ochrony, nic nie daje, tylko celibat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużych objawów nie miałas czyli co było a czego nie było? Okres miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było sobie trzepać przed zakładaniem prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny syfiarz. Nie myjecie rąk czy jak? Ciesz sie ze tylko dzieciaka zmajstrował a nie zaraził cie czyms. Jakim brudasem trzeba być żeby zwalić konia a potem kondony nakładać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka zaszła mimo brania tabletek, podobnie jak ty nie miała żadnych objawów, nawet miesiączkowała w terminie. Szczupła wysportowana, przytyła troszke w okolicy brzucha, Ale nie zwróciło to jej uwagi, do lekarza poszła jak poczuła ruchy, prawie połowe ciąży miała za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.37 Pisze że nie miałam okresu ale to nie pierwszy raz mi się spóźniał. Ale tak to żadnych mdłości i niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę w ciąży, co do której też nie wiedziała dokładnie jak mogło do niej dojść, a jak lekarz jej wyliczył termin, to stwierdziła, ze: w polowie tamtego cyklu pieściła partnera "ręcznie"a zaraz potem zakładała mu prezerwatywę i wtedy mogła położyć palcami trochę płynu z penisa na gumkę. Jeśli u ciebie było podobnie to moze jest to jakieś wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to już się nie dowiecie,ale gumka mogła być wadliwa, mieć jakąś minimalną nieszczelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, ja zaszlam po 5 latach stosowania plastrów. Nic nie jest skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10tc to nie spóźnienie. Więc jeśli tyle czasu nie mialas okresu to o wiele wcześniej powinnas iść do lekarza. Cykle od ilu do ilu dni miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja nie ufam jednej metodzie. Mam jedno dziecko i nie chce wiecej dlatego stosuje spirale +prezerwatywy . Mysle ze ryzyko jest tak male ze niemal graniczy z prwnoscia ze nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:58 Kilka razy zdarzyło mi się że nie miałam okresu w danym miesiącu a potem już normalnie był i wszystko było ok. Cykle miałam właśnie różne np pamiętam że ten ostatni przed ciążą bym 23 dniowy. A tak to zdarzało się,że 30 dni,40,różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie miałam zaburzenia okresu, dlatego nie potraktowałam tego poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję. Ale prezerwatywy mają 98-99% więc może poprosić jesteście tym 1-2 procentami wyjątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluchy, kupy to cudowna cześć macierzyństwa. Dziecko wcale nie musi płakać, może rozdawać uśmiechy i być cudowne. Kocham być mama a tobie gratuluje bo będziesz kochać maleństwo jak szalona. Wiek już nie taki młody, dacie radę. Myśle ze partner przekłuł prezerwatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek już nie taki młody? 23 lata to niby staruszka? Ja w tym wieku byłam na studiach, nie miałam specjalnie obowiązków i czułam się na równi z licealistką. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zaszlam uzywajac prezerwatywy facet mowil ze nie pekla do dzis nie wiemy jak to sie stalo.. I zorientowalam sie w 4 miesiacu tyle ze ja mialam plamienia mniej wiecej wtedy kiedy powinien byc okres. No i teraz bawimy bobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:51 ja stosuje je od 10 lat znaczy te Evra bo nie wiem czy ty te same. Powiem Ci ze mnie wystraszylas bo uważam że są idealne. Niechce mieć dzieci i jak dotąd ich nie mam. Stosowałas je zawsze prawidłowo? Zmienials w tym samym czasie?? Jak to się mogło stać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:28 chyba Ci się mózg przegrzal. Pieluchy i kupy cudowna częścią macierzyństwa?? Dziecko nie płacze tylko rozdaje uśmiech?? Hahaha dobre sobie. Kolejna baba z zaburzeniami poporodowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×