Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On_z_ŁODZI

Moja żona jest biseksualna

Polecane posty

Gość On_z_ŁODZI

Witam wszystkich . Od kilku lat zorientowałem się , że moja żona jest biseksualna , a ze wzgledu na to, że zawsze unikała ze mną seksu twiedząc że nie potrzebuje go to twierdzę że jest lesbijką ukrywajacą swoje zapędy do kobiet co zresztą jakiś czas temu przyuważałem jej dwuznaczne zachowanie ze znajomą. Jesteśmy małżeństwem ponad 20 lat i mamy dzieci. Seks z nią jest jedynie mechaniczny i pozbawiony jakichkolwiek z jej strony czułości. Nigdy z nią o tym nie rozmawiałem , że wiem że ma inną orientację seksualną, gdyż wiem że doszło by do awantury i szybkiego rozwodu co zresztą tego nie chcę, gdyż szkoda by mi było swoich dzieci i straconych lat co zresztą dużo mnie to wszystko w małżeństwie kosztowało. Rozważam nawet kwestię by poznac kobietę której brakuje tego co mi w związku , czyli przede wszystkim dużo czułości oraz relacji opartej na wspólnym zrozumieniu, a należę do mężczyzn doceniajacych kobiece walory. Chętnie porozmawiam z kobietą mającą podobny problem i sytuacje w swoim związku co ja , lecz odwotną , czyli będącą w związku z homoseksualistą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale złapałeś ją na seksie lub głębokich relacjach z inną kobietą czy szukasz powodu do zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_z_ŁODZI
Moja żona nie wie po prostu o tym że ja wiem że była z kobietą. I dlatego nie chcę o tym oficjalnie z nią rozmawiać bo to i tak nic absolutnie niczego nie zmieni a wręcz pogorszy całą tą sytuację. Dlatego też nie chcąc burzyć mojej relacji w związku takim jakim jest, wolę być może rozejrzeć się za kimś czyli za kobietę która być może jest w podobnej sytuacji ze swoją drugą połówką co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz prosto z mostu że szukasz kochanki i tyle. A to błąd. Powinieneś coś z tym wszystkim zrobić a nie zdradzać żony bo bedziesz gorszy od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_z_ŁODZI
No jedynym wyjściem oficjalnym z tej sytuacji jest rozwód i tyle w temacie a jeśli nie chcę rujnowac tego wszystkiego to wtedy poznać kobietę która była by w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Ywoim związku są dwie baby. Ty i żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Moja też. Nic wielkiego. Im bardziej będziesz obchodził temat zamiast zdobyć się na szczerość, tym bardziej będzie stawał się problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×