Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada chlopaka zycie w trojkacie

Polecane posty

Gość gość

Zaczynajac od poczatku:Mam 19 lat i od prawie 4 lat jestem w zwiazku ,jest to moj pierwszy chlopak.Myslalam ze jest miedzy nami ok,zawsze byl szczery mowil jak mu cos nie pasowalo miedzy nami ale tydzien temu wszystko sie spierdolilo.Rano w poniedzialek zadzwonil do mnie ( mieszkamy 30 kilometrow od siebie i nie widzimy sie codziennie),powiedzial ze zaczal pisac jakies 2 tyg wczesniej z mlodsza ode mnie o 2 lata dziewczyna z ktora mial kiedys kontakt i jeszcze przed poznaniem mnie ona mowila mu ze cos do niego czuje ale nie bral tego na powaznie.I dopiero teraz podczas tego pisania wyszlo ze nadal ona cos do niego czuje i on zaczal tez czuc w trakcie tego pisania rozmow i ma sie teraz z nia spotkac w ten czwartek.Stwierdzil ze nie wytrzymal by dluzej z ukrywaniem tego i ze jesli juz to chce byc z nami 2 naraz bo nie chce wybierac, powiedzial ze ona ma to czego ja nie mam i na odwrot.Mnie to wszystko meczy prawie nic nie jem mam problemy ze snem i nie wiem co robic dalej nie umiem normalnie funkcjonowac,mam pewne obawy ze po tym spotkaniu w tym tyg powie ze mnie juz nie chce a bardzo mocno go kocham :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty powinnas go pogonic! Niedojrzały doopek chce mieć dwie naraz hehe dobre :D to może zapytaj czy Ty tez możesz mieć dwóch chłopaków bo inny do Ciebie napisał i w sumie on Ci się podoba. Tu nie widac miłości z jego strony, on juz rozglada się na boki, moze juz Cie zdradzil a jeśli Nie to tylko kwestia czasu. Miej honor i odejdzie zanim on Cie rzuci! Będąc z nim nadal tylko się ponizasz a on będzie wiedział ze skoro to tolerujesz to zniesiesz wszystko byleby został i nie będzie miał do Ciebie szacunku bo jeśli z nim zostaniesz to pokazesz ze sama się nie szanujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z nim, będzie tylko gorzej, nie ponizaj się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jeszcze jedna pozna i bedzie was pukal na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 4 dni juz minely zostal dluzej tak mu dobrze bylo,moze rzeczywiscie moglam odrazu go kopnac w dupe.Po powrocie stwierdzil ze jego uczucie do mnie wypala sie coraz bardziej i ze woli byc z tamta szmata.Czuje sie ponizona ,gorsza jak gowno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, kopnij go tak, żeby długo leciał!!!!!!! Twoja postawa tylko Cię od niego oddala, dziewczyno ogarnij się, szanuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat. Masz mu napisać ze to dobrze bo ty tez masz faceta i przestań z nim się kontaktować. Może wtedy zateskni a jak nie to tym lepiej zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.07 oo właśnie, tak mu napisz ze poznalas świetnego faceta i to dobrze ze on z Toba zerwal- tylko tak masz szanse wyjść z tego twarza! Czemu Ty się nie szanujesz? Mowilismy Ci żebyś go od razu pogonila gdy powiedział Ci o tej lasce! To uwlaczajace, a Ty go nie kopnelas w d...e, tym samym pokazując ze Ci zależy i będziesz z nim nawet jeśli on będzie miał was dwie! To jakis absurd, ten koleś to porażka, duże dziecko. Na co jeszcze czekalas? Gdyby on nie zerwał to dalej byś była w tym goownie? Jeszcze masz szanse mieć jakąś satysfakcję ale koniecznie musisz mu powiedziec ze właśnie ktoś w Twoim życiu się pojawił (wjedziesz mu na ego), kto chce TYLKO Ciebie a jemu powiedzieć ze jest doopkiem i ze cieszysz się ze juz Ci nie będzie zawracał głowy, ze teraz masz szanse ułożyć sobie życie z PRAWDZIWYM mężczyzna a nie takim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś autorko? Nie napiszesz mu tak jak Ci doradzilam bo masz nadzieje ze on wróci, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś młodziutka. Nie marnuj części swojego życia na kogoś takiego. Będzie boleć. To twoja pierwsza miłość i zawsze będziesz ja wspominać. To był ważny etap w twoim życiu ale trzeba to zakończyć. Zamecztsz się czekanie na nie wiadomo co. Zaraz wakacje. Na pewno poznasz prędzej czy później fajnego faceta. Ten nie jest Ciebie warto trzymaj się i zadbaj o siebie. Pomysł jak też pseudo związek Cię niszczy. Myśl o sobie przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro widze sie z nim po raz ostatni.A dzis na wieczor jestem umowiona z facetem z datezone i mam zamiar porobic pare fotek i mu jutro pokazac ,ze jest ktos inny zeby go zabolalo.juz teraz nie placze ale czuje taki bol w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha czyli jutro spotkasz się żeby się zemścić i wjechać ja jego ego tymi fotkami z innym? I bardzo dobrze! Powiedz z usmiechem wyzszosci ze juz sobie życie ukaldasz z innym i ze to dobrze ze się rozstaliscie po czym pozegnaj się i nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, spotkalas się z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haloo autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×