Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość M1l4m4

Proszę o rade

Polecane posty

Gość M1l4m4

Cześć, nie mam gdzie się wygadać i kogo prosić o radę więc proszę Was o pomoc. Otóż jestem ze swoim chłopakiem rok i mam z nim problem. Nie wiem czy to jest moja wina czy jednak jego. Ale NIGDY ale to nigdy nie bierze mojego zdania pod uwagę. Trzeba zrobić jakiś projekt na zajęcia ( razem studiujemy ) jasne, sam będzie próbował. Moje rady ma za nic. Ignoruje je poprostu a jak jednak coś podpowiem i to wyjdzie to później przy całym roku chwali się że on na to wpadł. Samochód się popsuł? Przecież Ty się nie znasz. A jednak moja rada podziałała. Tak samo jest gdy chce coś nam ugotować. No fajny pomysł masz pieniądze idź coś kup i zrób. Tylko dużo bo głodny jestem. Dodam że ja ZAWSZE place za zakupy. On nigdy nie ma pieniędzy. Czasami dostaje pieniądze " na życie " od taty i coś kupi ale taka ilość że nawet ja bym się nie najadła a dużo nie jem. Czuję też że mnie okłamuje i nie jestem do końca pewna jego wierności. Odkryłam przypadkiem 2 konta randkowe. Pierwsze jak odkryłam to pisałam z nim i miałam pewność że to on. Gdy jednak z nim rozmiawialam o tym postanowiłam mu uwierzyć i " wybaczyć ". Po jakimś czasie odkryłam drugie konto. Tłumaczyl się że " przypadkowo " kliknął. Czasami gdy jednak wydaje się że w ten dzień wszystko będzie dobrze to zazwyczaj tak nie jest. Gdy zacznie mnie łaskotać to odruchowo bronie się. Jednak gdy coś mu się stanie ( ostatnio uderzył łokciem w ścianę ) to jest to moja wina bo mogłam się nie bronić. A jak mi prawie rękę złamał to też moja wina. Proszę powiedzcie co o tym myslicie. Nie chcę z nim się rozstawać bo bardzo go kocham ale też mieszkamy razem ( przekonał mnie żebym zrezygnowała ze swojego mieszkania ), moje stypendium jest za niskie żeby coś wynająć a moje rodzinne miasto jest oddalone o 150 km. Rodzice nie mają pieniędzy żeby mnie tak wesprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×