Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś był w Wieliczce z dzieckiem?

Polecane posty

Gość gość

Chcieliśmy zabrać 6 łatkę na zwiedzanie kopalni tylko zastanawiam się czy to nie za długa i męcząca trasa.Bylyscie może z dziećmi? Podobało im się?córka ogólnie by chciała,lubi takie klimaty ale nie wiem czy to nie będzie dla niej nudne i bardzo męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Ty. Dziecko ma 6 lat. Jedźcie. My z młodszymi nawet do muzeów chodzimy :) Smiało jedźcie. Po Kopalni jeśli starczy Wam czasu wybierzcie się do tężni solnej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie 6-latka da radę, wrażenia nie zapomniane, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nudne na pewno nie, jest kopalniany Skarbnik, krasnoludki, są podziemne jeziora, rzeźby, piękna kaplica, różne przejścia, zdecydowanie trudno się tam nudzić. Przewodnik opowiada też ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Wieliczce i w Bochni i zdecydowanie bardziej polecam Bochnię. Syn w Wieliczce był rok temu a w Bochni dwa lata temu, obecnie dziewięciolatek. Po Bochni jedzie się kolejką (specyficzną- trzeba ją zobaczyć by opisać), po Wieliczce chodzi na piechotę. Legendy są te same. W Bochni trafiliśmy na lepsze podejście do dzieci i grupy wycieczkowe były mniejsze, w Wieliczce dostaliśmy słuchawki, pan mówił przez mikrofon ale były to suche fakty i syn się wynudził. Wieliczka za to do zwiedzania jest większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać że po Bochni jeździ się etapami kolejka i trochę się idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trasa turystyczna jest spoko. 6-latka da radę. Tylko jakaś chustka na głowę potrzebna, bo w korytarzach dość mocno wieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×