Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

unikam zbliżeń bo nie akceptuje siebie

Polecane posty

Gość gość

Cześć, przychodze do was z pewnym problemem. Otóż mam już ponad 25 lat a nigdy między mną a którymś z moich partnerów do niczego nie dochodziło. Wstydze się siebie i swojego ciała, a szczególnie swoich miejsc intymnych. Chciałabym w końcu zbudować normalny, długotrwały związek ale nie potrafię. Gdy tylko między mną a partnerem ma dojść do czegoś wiecęj niż całowanie(i nie mówię tu tylko o seksie) jak najszybciej to przerywam. I nie chodzi tu o to, że nie jestem gotowa. Nie umiem zaakceptować siebie i swoich miejsc intymnych(dodam że jestem osobą otyłą i to jest też dużym problemem). Nie mam pojęcia jak zmienić swoje podejście. Pomóżcie... Ps. Proszę o nie wypisywanie bezsensownych i głupich 'rad' pisanych przez śmieszków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz bułeczkę czy motylka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy czy chodzi o sama otylosc czy cos jest nie tak z miejscami intymnymi? Jezeli przeszkadza Ci otylosc to postaraj sie cos z tym zrobic. W sensie zrzucic zbedne kg. Wiem ze latwo powiedziec trudniej zrobic ale nic latwo nie przychodzi. Z drugiej strony jest masa facetow ktorzy lubia wieksze babki i uwazaja za sexy. A jesli cos jest nie tak z.miejscem intymnym moze ginekolog cos poradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani razu nie byłam u ginekologa, chyba za bardzo sie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś gruba to jesteś ciaśniejsza. Faceci to lubią, jest za co złapać i w co wsadzić :) Facet i tak potrzebuje od kobiety tylko jednego - nie myślenia, wiec proszę nie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×