Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wy też widzicie jak drożeje wszystko?

Polecane posty

Gość gość
ceny do góry mocno poszły już z rok temu jak nie wcześniej ale przy takiej polityce rządu to czego innego można się spodziewać (500+ i inne pomysły cofające rozwój kraju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:06 1,49 za kostke masla ? to chyba jakis mix z domieszka olejow roslinnych Nie widzialam masla za mniej niz 1,89 za kostke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Wielkiej Brytanii. tu też ceny idą w górę. Np rok temu za zakupy takie jak piersi indyka pół kilo, 10 bananów, razowy chleb na zakwasie i pomidory 3-4 spore sztuki, zapłaciłabym w sumie jakoś 4 funty mniej, niż obecnie. na szczęście, zarobki również wzrastają. To oczywiście zależy, kto gdzie pracuje, to chyba jasne. Ale ja dostalam podwyżkę - małą, bo tylko 6%, ale zawsze - w marcu, a mój mąż co roku w sierpniu ma o 10% - lub więcej, jak wynegocjuje z szefem. co do cen masła w Polsce, to moja mama wspominała o tym. teściowie też. ja się ciesze, że jednak na jedzenie, mimo że płacimy sporo, jednak nie musze wydawać fortuny. za 200g sera, mleko krowie, mleko migdałowe, truskawki 500g, brokuły, i czekoladę (to kupilam dziś) zapłacę 12 funtów czyli mój mąż zarobi na to w jedną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:06 1,49 za kostke masla ? to chyba jakis mix z domieszka olejow roslinnych Nie widzialam masla za mniej niz 1,89 za kostke xx U mnie nie ma mixów masła z olejami rosinnymi w kostce :) Sa opisane jako "spreadable" i sa wyłacznie w pudelku, oprocz typowych smarowidel roslinnych typu flora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytajcie sie dlaczego murzyni i muslimy maja nawet doplacane jak maja wielodzietne rodziny plus dostaja pomoc na mieszkanie i dzieci Bialy nic takiego nie dostanie wrecz przeciwnie musi wszystko sam placic i dlatego biali europejczycy nie zakladaja rodzin Wygooglujcie: Biale ludobujstwo i plan Kalergi To dokladnie to co sie aktual nie dzieje w Europie Jan IIIi Sobieski przewraca sie w grobie... Zanim nazwiecie mnie rasista, nazi przeczytajcie definicje ludobujstwa bo zaloze sie ze wiele z was ma na mysli cos innego Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i WSZTRZYMANIE URODZEń w obrębie grupy, stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie, czy przymusowe odbieranie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś U mnie też masło kosztuje podobnie, ok. 1,6-1,7 euro za 250 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drozeje i bedzie drozec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny sklepowe nie sa adekwatne do wysokosci naszych zarobkow. Gdyby minimalna pensja wynosila 6 tys bylby luzik A te 1500, ktore zarabia masa ludzi jest po prostu smieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 to czysty wyzysk i nowoczene niewolnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest drozej niz na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nawet i ok. 4000 by wystarczyło. A nie, że te 4000 uważa się za "dobrą pensję" (jak tu niedawno był temat bodajże o Krakowie). Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos chodzi regularnie na zakupy to zna na pamiec ceny produktow co zazwyczaj sie kupuje wiec jak dany produkt podrozeje nawet o pare groszy to od razu to zauwazam Niestety ostatnio widze ze niektore rzeczy podrozaly nawet o pare zlotych...A zarobki sa takie same jak kilka lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrobcie tak: nie kupujcie produktow ktore podrozaly i sprzedawca bedzie musial obnizyc cene aby nie stracic towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to przez to kurewskie 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięć złotych na stacjach zadomowiło się już na dobre. Za kieszeń łapią się jednak nie tylko kierowcy. W ślad za coraz droższym paliwem podążają podwyżki cen żywności. Zdaniem ekspertów, lepiej w najbliższym czasie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droższe paliwo oznacza wyższe koszty transportu, a te z kolei skutkują wzrostem cen artykułów na sklepowych półkach. Koszt paliwa jest pośrednio zawarty w cenie niemal każdego produktu i usługi na rynku - każdy produkt bowiem trzeba przewieźć czy dostarczyć, stąd niestety gwałtowne zwyżki cen, jakie widzimy w ostatnich tygodniach, nie pozostaną bez wpływu na ceny wszystkich artykułów. Nie będzie to może skok bardzo drastyczny, ale jednak da się go odczuć niemal w każdej dziedzinie gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie w Polsce jest drozej niz na Zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze drożało. A ostatnio to akurat nawet mniej niż dawniej. Tylko masło zdrożało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile obecnie kosztuje paliwo w PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 zł bez paru groszy za litr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wloszech 1,70 euro czyli ok 7,30 za litr To jeden z krai europejskich w ktorym jest najdrozsze paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie biorę 500+, moi rodzice odstają po ok. 40 latach pracy ok. 1400-1700 zł emerytury, pisowce jabane, cholery by ich szlag trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest takie drogie że masakra, chyba wprowadzę dwa dni głodówki tygodniowo, bo niedługo nie wyrobię na podstawowe produkty spożywcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co pracowali cale zycie aby pozniej dostac marne grosze a na Muzeum Historii Zydow POLIN kosztowalo 320 mln zlotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co ma piernik do wiatraka? Popatrz może ile kasy jest wwalone w najmniejszy nawet kościółek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, jest drogo, ja nawet nie probuje sobie wyobrazic, jak zyja rodziny gdzie np dorosli zarabiaja lacznie tylko 4 tysiace na miesiac a maja dziecko, albo - zgrozo - dwoje. My mamy jedno dziecko, mieszkamy w Szczecinie, zarabiamy w sumie 6 tysiecy zmalym kawalkiem I jest bardzo przecietnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moj ma sie dziwi ze maslo takie drogie. Najlepsze ze komentuje cenę masla i podwaza jej zasadnosc ale np. cena piwa juz go tak nie uderza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no to zróbcie cos z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×