Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 latek je wszystko.

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się czy gdzieś nie zrobiłam błędu. Odbierając ją ze żłobka zawsze słyszę, że mała zjada pięknie, je sama nożem i widelcem. Teraz jestem w domu z nią i praktycznie nie ma rzeczy której ona by nie jadła. Truskawki znikają w chwilę ( czy takie dziecko może). Rano je kanapki z ciemnego pieczywa z serkiem, na 2 śniadanie owoce, na obiad zazwyczaj robię jakąś zupkę, na podwieczorek też je owoce i na kolację zupę mleczną albo płatki z mlekiem. Jest szczuplutka,więc niby wszystko jest ok. Nie wiem. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, dlaczego miałoby to niepokoić ? Czy oczekujesz pochwały? Bo dzieci w tym wieku z reguły mają swoje wybrane potrawy. Mój 2latek w wieku niemowlecym jadł wszystko i jaka byłam wtedy z tego zadowolona. Jak tylko zaczął zauważać ci mu bardziej a co mniej smakuje zaczął robić się wybredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z koleżanką, która ma 3 dzieci. Stwierdziła, że popełniłam błąd, bo dziecko nie powinna jeść wszystkiego, bo to nie jest zdrowe dla jej żołądka. Zgupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z tego co piszesz to je zdrowe rzeczy, n ie jakies smazone tylko gotowane. Wiec tylko się cieszyć,ze nie wybrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha ale masz głupią koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×