Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powinienem spotkać się z tą dziewczyną ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to że całkiem niedawno spotkałem się z moją byłą dziewczyną sprzed właściwie 13 lat, przez ten czas nie kontaktowaliśmy się ze sobą, ona sama mnie w jakiś sposób znalazła i powiedziała mi że ma 12 letnią córkę której rzekomo jestem biologicznym ojcem, ona nigdy przez ten czas mnie o tym nie poinformowała, a z tamtego okresu pamiętam to że między nami w ogóle się nie układało, więc postanowiłem wtedy z nią zerwać. Powiedziała mi dlatego że mała bardzo nalegała że chce mnie poznać, ja osobiście nie chce spotykać się właściwie z obcą dla mnie osobą, no bo niby co ja mam tam jej powiedzieć ? Jak zapytałem ją czy mógłbym zrobić badania DNA to powiedziała że nie widzi problemu. Właściwie sam już nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wystarczy ten temat na rozwodnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz sobie tylko na jedno pytanie... czy potrafisz zapomnieć o tym, że masz dziecko i żyć dalej tak jakby nigdy nic, nie myśleć o tym i generalnie mieć to gdzieś. Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz się z nimi spotkać to Twojej winy w tym wszystkim nie ma, bo nie wiedziałeś, że masz córkę. Jedyne co to tak jak wyżej napisałam - zastanów się nad tym - żebyś potem całe życie nie myślał o tym i nie żałował... Jeśli tak potrafisz to luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak baba może facetowi 12 lat nie powiedzieć o tym że ma jego dziecko? co za podła suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy DNA
testy DNA zdecydowanie zrobić natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'07 gdy ja rzucil ona jeszcze nie wiedziała ze jest w ciąży.Po co jej taki ojciec dla dziecka jak facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozwodnikach jest ten temat obszernie opisany i skomentowany.Nim pokrzyczysz,powyzywasz to najpierw uważnie przeczytaj,nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×