Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na ślub nie idziemy na wesele

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam taki dylemat. Idziemy do znajomych na sam ślub, bo tego samego dnia mamy inne wesele w bliskiej rodzinie. Chcemy jednak dać prezent. Nie będzie to standardowa koperta, jako że nie idziemy na przyjęcie. Myślałam o komplecie pościeli - coś w tym rodzaju http://www.monogramy.com.pl/14-posciel z wyhaftowanym monogramem młodych. Są do wyboru dwie opcje 195 i 400 zł, czy ta tańsza (super jakość wg mnie) będzie wystarczającym prezentem + kwiaty? Wg mnie tak, ale narzeczony mówi, aby kupić tę droższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy za reklamy, ale pościel jest chyba najmniej odpowiednim prezentem. Po co im ten monogram? Żeby odcisnął się na twarzy podczas snu, gdyby chcieli używać, czy po to, żeby nie mogli tobie tej samej pościeli dać kiedyś w prezencie, bo litery się nie zgadzają? Normalni ludzie śpią pod normalną pościelą, którą można wyprać w 95 stopniach i pozbyć się roztoczy. Nie pod ozdobioną monogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz downa czy jak? Może jeszcze komplet "pomysł na obiad każdego dnia" i kg mąki do tych prezentów ślubnych? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×