Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sofa do salonu

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję dobrych jakościowo i nie rujnujących kieszeni mebli do salonu- a dokładniej rozkładanej sofy, coś jak na foto. Gdzie warto szukać? Ikei się trochę boję kupować , bo opinie ma średnie, ale może Wy ją obronicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy kochana czego oczekujesz. Jeśli często lubisz zmieniać meble i jeśli nie zależy Ci na super jakości to ikea może być dobrym wyborem. Meble można tam kupić niedrogie ale nie oczekuj również, ze jakość wykonania będzie jakaś super. Bo nie będzie ;) Jesli jednak chcesz kupić sobie coś porządniejszego to polecam zajrzeć sobie tutaj: http://meblearkadius.pl/tagi/fioletowa-kanapa/ W sklepie jest spory wybór, ale jakość jest już o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwości masz całe mnóstwo. 

Jest pełno sklepów, w których możesz robić zakupy online, więc nawet jeszcze lepiej, bo przywiozą ci tą kanapę do domu. 

Tutaj https://zeusmeble.pl/ mają duży wybór. 

Myślę, że i cena, i jakość powinny okazać się w tym przypadku zadowalające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Bardzo fajne meble tapicerowane znajdziecie bezpośrednio u producenta czyli Ramaro. Co więcej wykonują meble pod indywidualne wymagania klienta, więc możecie mieć mebel idealnie dopasowany pod względem wielkości, formy czy rodzaju i koloru obicia. Świetna firma,  wykonanie  sofy pierwsza klasa, jest mega wygodna i po prostu bardzo dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviann

Bardzo solidna i fajna sofa, którą mamy już kilka lat pochodzi z włoskiej firmy Calligaris a kupowaliśmy ją w Szczecinie w Verlani. Jest bardzo wygodna i pięknie wykonana a ja od zawsze cenię dobre wzornictwo. Jak też stawiacie na dobry design to warto sobie sprawdzić co mają w Verlani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia7a7

A sprawdzałaś na allmeblo? I wzory fajne i ceny mnie osobiście miło zaskoczyły 🙂 moi rodzice mają narożnik, a ja czarną sofę z pięknymi drewnianymi nóżkami ❤️ ma sporą komorę na pościel, to mnie przekonało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam dość mały salon, dlatego rozglądałam się za małą sofą i znalazłam odpowiednią z Gala Collezione. Sofa jest w kolorze białym, więc pasuje do stylu skandynawskiego, w którym urządzone mam mieszkanko. Jest rozkładana więc gdyby jacyś goście do mnie przyjechali to nie byłoby problemu z noclegiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ja do małego pokoju znalazłem fajną sofę z Kieleckiej Fabryki mebli, musze przyznać, że ciężko było znaleźć coś rozsądnego w dobrej cenie, jednak po prześledzeniu opinii zajrzałem na stronę salonu i muszę przyznać, ze dobrze wygląda oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Według mnie najlepsze są sofy tapicerowane, mąż zamówił 3 miesiace temu z salonu Siorek, mamy już sofę kilka miesięcy i jest nadal jak nowa, polecam ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Zamawialiśmy ostatnio z unia meble. Znajomi polecili nam tego dystrybutora i okazal się świetny. Wspolpraca na wysokim poziomie - a same meble również. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskarq
Dnia 2.01.2020 o 11:09, Gość Iza napisał:

Według mnie najlepsze są sofy tapicerowane, mąż zamówił 3 miesiace temu z salonu Siorek, mamy już sofę kilka miesięcy i jest nadal jak nowa, polecam ten salon

Słyszałem dobre opinie o tym salonie, muszę też chyba skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię meble z Agaty, Ikea, no cóż, zalezy od konkretnego modelu. Tu warto się zastanowić jaki mamy budżet, jakie funkcje ma spełniać i czego oczekujemy od tego mebla. Od siebie mogę polecić blog odlotowelampy.pl, bo tam najczęściej szuka w tej sparwie porad. Nie ma co się zniechęcać do konkretnych sklepów, bardziej chyba do jakości wykonania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×