Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawa z cukrem bez smietanki

Dzien dobry !!!

Polecane posty

Gość zielona kawa 40
Nie tańczę :) Prace mam w ciągłym ruchu Nie podjadam W wolnym czasie idę biegać Lato za pasem Urlop Jakoś wyglądać trzeba by odsłonić tu i tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa gdyby facet wyparowywał z orgazmem to bym wyglądał jak kij od szczotki. ...ten hindus bredxił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Dobry wieczor!:) Widze ze mialam gosci;-) Witam wszystkich serdecznie:) Przynajmniej cos sie dzialo,jak mnie nie bylo;-) Filmu" 300 mil do Graceland" nie widzialam,ale byc moze obejrze;-) Co do Kaski Nosowskiej to faktycznie po dluzszej nieobecnosci na salonach,widzac ja ,tez zauwazylam ze sie zmienila,ale wkoncu kazdy sie zmienia...i kazdemu zdarza sie przytyc;-) jest to szczegolnie zauwazalne jak sie przez dluzszy czas kogos nie widzi;-) natomiast zbednych kliogramow ciezko jest ukryc ,ale doceniam Kaske szczegolnie za jej dystans do siebie....;-) https://youtu.be/daH-8Qfnv60 I https://youtu.be/tsCNRs9Te2E :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chufladka! Koffana...nie byczylam sie ,a zasuwalam jak mrowka;-) Dzien pracowity...nie wiadomo w co rece wsadzic...duzo obowiazkow,gotowanie,sprzatanie;-) ale mam to za soba...o 22:00 wyszlam z kuchni ,bo golabki robilam z farszem ryzowo-pieczarkowym...hm...jutro bede sie zajadac:P A dzisiaj to dzien meczacy przez upal...no tak mnie wykonczyl:P ledwo co zyje:( Teraz siedze na kanapie przypieta do kabla,bo bateria slaba,wiec musialam sie przypiac,zeby cokolwiek z siebie tu wykrzesac...hehe Juz niedlugo ide w kimono i mam wszystko gdzies...taka jestem padnieta:( jutro tez jest dzien ,wiec trzeba sie zregenerowac po calym dniu:) Musze poprostu zlapac oddech i odpoczac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chufladka! Zostawilam Ci tez wiadomosc na Twoim temacie...zajrzyj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×