Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na Dzień Ojca

Polecane posty

Gość gość

Nie wiesz co kupić Tacie.Zajrzyj do tego sklepiku i wybierz prezent bądź sam zaprojektuj oryginalny upominek w generatorku. www.zprzymruzeniemoczka.cupsell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku postanowiłam tacie kupić coś praktycznego i mój wybór padł na taki zestaw słuchawkowy https://www.al.to/p/316740-zestaw-sluchawkowy-plantronics-m70.html niby drobnostka a wydaje mi się, że się ucieszy, zwłaszcza, że sporo jeździ samochodem a jeszcze rekreacyjnie na rowerze. Tak więc powinno się przydać a takie prezenty moim zdaniem są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że prezent dla taty powinien być wyjątkowy i spersonalizowany. Oglądanie wspólnych zdjęć uaktywni wspomnienia z życia taty i dziecka w tym szczególnym dniu. A jakie jest Twoje danie ? Wolisz kupić gotowy prezent czy coś bardziej osobistego ? Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent dla swojego Taty, zapraszam do zrobienia projekty Fotoksiążki :)https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/prezent-na-dzien-ojca/#!format=3&cover=7&paper=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznym prezentem dla każdego Taty jest koszulka woolmed. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów doskonale nadają się na prezent dla wyjątkowej osoby jakim jest Tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaman chcecie żeby Wasz łojciec umarł z nudy i oklepanych pomysłów? :P weźcie go gdzieś na koncert czy coś, albo jakąs inną fajną imprezę. Albo przynajmniej coś już praktycznego z prezentów. Mój dadeł dostał na święta ode mnie wideorejestrator (nawet tutaj mi to doradzili) nawet nie wiecie jaki był zadowolony bo w końcu coś co chciał sam kupić dostał itd a nie koszulki krawaty flaszki :P z luzem z luzem. Mój tata dostał dosć tanią kamerę bo poszło 200 zł ale mu służy dobrze z firmy chyba TrueCam ale widziałam że są inne też i droższe lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata, na dzień ojca powiedział, że mamy go zaskoczyć. Długo szukaliśmy prezentu, który go zaskoczy, bo nie chciał skarpet czy koszuli. Więc jak szaleć to szaleć. Kupiliśmy lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Zaskoczony był, ale właśnie tego chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×