Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wszystko niszcze

Polecane posty

Gość gość

I zostałam sama. Mialam kiedys znajomych ale wszystko zniszczyłam. Czasem po alkoholu robiłam rzeczy, ktorych pozniej bardzo zalowalam np. Pocalowalam chlopaka, ktory podobal sie mojej koleżance, rozpowiadalam to co inni mi mówili, oczernilam kolege, oskarzylam go o cos czego nie zrobił i tak z czasem ludzie zaczeli sie do mnie dystansowac a ja zauwazajac, ze tylko wnoszę chaos zaczelam ucinac wszystkie znajomosci. Minely lata od tych roznych zdarzen (wiadomo, nie wszystkie tu opisałam) a ja zostalam sama. Próbowałam sie zaznajomic z innymi ludzmi i majac na uwadze moje wczesniejsze glupie zachowanie, unikalam robienia rzeczy, ktore moga zrujnowac znajomosci. Niestety. Mimo moich prób, nic nie wyszlo. Nie wiem jak poznać nowe osoby? Jestem z malej miejscowości, mieszkam tu od niedawna. Mam dziecko, z którym chodze na spacery i to z nim spedzam wiekszosc mojego czasu ale zaczynam juz wariowac. Nie mam sie do kogo odezwać. Jest piekna pogoda a ja siedze w domu bo nie ma do kogo wpaść ani zadzwonić. Szukac w internecie? To to jedno. Druga sprawa jest taka, ze wydaje mi sie ze nikt nie bedzie chvial sie ze mna zadawać. Bo jestem nudna, niewiele sie u mnie dzieje, raczej jestem ostrożna (nie ufam ludziom) i dlaczego ktos chcialby miec taka kolezanke jak ja? Smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×