Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hp1989

Czy cos z tego bedzie?

Polecane posty

Czesc ! Poznałem w salonie kosmetycznym, bardzo sympatyczna dziewczyne. Przeprowadzała na Mnie rozne zabiegi a w miedzy czasie był czas na rozmowe. Swietna relacja od samego poczatku. Umowilismy sie na druga wizyte w Jej salonie. Znowu smiesznie, mialem wrazenie ze Mnie zagada na smierc hehe Zaczela prawic komplementy ze dobrze sie ubieram itd. Oczywiscie zaproponowalem wyjscie na kawe ale powiedziala ze chyba jestem za mlody(roznica 4 lat) na co odpowiedzialem ze wiek to slaba wymowka i wazne na ile sie czujemy duchem oraz ciałem a Ty wygladasz bardzo mlodo. Po tych slowach powiedziala ze mozemy sie umowic jakos pod koniec miesiaca. Zapisala mi nr i zadzownilem sie umowic. Zostałem niestety na lodzie bo Pani stwierdziła ze moze pozniej itd. Olalem sprawe aleee... Po 2 tyg od telefonu wysłala mi wiadomosc ze myslała ze urzadzam sobie kpiny i nie odebrala tego powaznie. Napisałem ze wszystko jest jak najbardziej aktualne ale Ona napisala ze rzadko gdzies wychodzi po zatym od niedawna jest zajeta. Wydaje mi sie to wszystko dziwne poniewaz po co pisala skoro wyjasnilismy sobie wszsystko przez telefon. To jaka gra? Dodam ze jest bardzo w moim typie i za 2 tyg mam u Niej wizyte.Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zgwałcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zobaczysz co bedzie na wizycie. Albo laska wplatala się w jakiś związek i szuka powodu żeby odejść. Albo juz taka jest i lubi być adorowana. Myślała, że trochę bardziej się postarasz a ty tak szybko odpuściłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopcze sam sie oszukujesz dziewczyna z kims innym sie zaczela spotykac a ciebie olala widac od razu ze robisz za zapasowe kolo ratunkowe. Ale jak kto lubi jesli ci pasuje postawic kolacje i sponsorowac pasozyta ktory na koncu pewnie cie oleje to droga wolna. Dla mnie sprawa oczywista wyslales jej smsa ale wolala sie spotkac z innym. Nad czym tu jeszcze gdybac. Nawet na poczatku ta wasza znajomosc widac ze byla na siel dla niej pewnie z kims byla i tak tylko czarowala kolejnego klienta. Jakbys sie jej naprawde spodobal to sama by ci dala numer i czekala na twoj telefon. Ale widac poznala kogos lepszego i jestes drugi w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×