Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bol piersi po owulacji czy to mozliwe?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pytanie . Czy mozliwy jest bol piersi zaraz po owulacji? Dzien po owu zaczely bolec mnie strasznie piersi i bola do teraz jestem dwa dni przed okresem. Nigdy tak nie mialam ,zazwyczaj bolaly mnie 3 dni przed miesiaczka. Nie wiem co sie dzieje ,bol jest straszny az swedza. Moze ktoras z was tak miala ?Boje sie pomozcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam dodac ze na jednej brodawce zrobily mi sie 2 malutkie biale kropki a na drugiej nie. Czytalam na internecie ze to moze byc ciaza ale ja mialam malo stosunkow w tym miesiacu wiec raczej to wykluczam . Co to moze byc innego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moze to zwiastowac przesuniecie sie cyklu i ze dostaniesz wczesniej okres. No ale skoro juz jestes 3 dni przed okresem i jeszcze go nie masz, to jednak stawialabym na ciaze. Szczegolnie jak piszesz o tych bialych kropkach to moga byc gruczoly lojowe stad pojawiajace sie na nich grudki. Napisz ile masz lat i w ktorych dniach cyklu wspolzylas jezeli pamietasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam od kilku cykli a w ciąży nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 21 lat bez zabezpieczenia zdarzylo nam sie z chlopakiem raz i to byl 11 dzien cyklu. Z tego co sobie wyliczylam owulacje mam 14 . Wydaje mi sie ze to nie ciaza bo niemozliwe zebym po paru dniach miala juz objawy. Nic sie nie dzieje innego oprocz tych piersi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli tak jak opisujesz bol jest straszny i odczuwasz go nawet przy najmniejszych czynnosciach to moze to byc ciaza. Ja tak mialam kilka dni po owu piersi mi spuchly ,od razu zaczely mocno bolec. 11 dzien cyklu to dzien plodny plemniki mogly dotrwac do 14 . Nie chce cie straszyc lub pocieszac bo nie wiem czy chcesz byc w ciazy czy nie. Moze powod jest inny ale te biale grudki co masz na brodawce moga oznaczac ze tworzy sie siara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siara tworzy się w 2 połowie ciąży, o czym ty bredzisz!? Ja prdl siara w pierwszych dniach ciąży... Takie rzeczy tylko na kafe mozn przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siara tworzy się w 2 połowie ciąży, o czym ty bredzisz!? Ja prdl siara w pierwszych dniach ciąży... Takie rzeczy tylko na kafe mozn przeczytać Ja mialam siare juz w 6 tygodniu ciazy wiec jest to mozliwe.Wiem ze to siara bo bylam u lekarza i rozmawialam z nim . Stwierdzil ze to normalne i nie mam sie czym stresowac. Wiec nie bede sie ciebie sluchac tylko lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie kupisz nikogo słuchać bo to nie o tobie jest wątek. Możesz sobie i siare mieć nawet i do 18 stki dziecka, śmiało. Gówno to mnie obchodzi że jesteś wybrykiem natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie masz swojego dziecka i musisz komus doje.ac . Widac ze zal ci du.e sciska. Ale takiemu wrednemy malpiszonowi nie bedzie dane miec dziecka . I bardzo dobrze . Wyzywaj dalej rowniez mam cie w glebokim powazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze z ta siara to nie ma reguly . Mi wyplynelo troche dopiero w 9 miesiacu ciazy. A kolezanka mowila mi ze jej juz pocieklo na samym poczatku i lekarz rowniez powiedzial ze nie ma sie czym martwic i ze wyraznie ma drozne kanaliki. Co do autorki poczekaj te 3 dni do okresu i sie wyjasni wszystko. Czasami tak jest ze w jednym cyklu cos boli bardziej a w innych mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie kupisz nikogo słuchać bo to nie o tobie jest wątek. Możesz sobie i siare mieć nawet i do 18 stki dziecka, śmiało. Gówno to mnie obchodzi że jesteś wybrykiem natury####### Jestem autorka tego watku. Jezeli masz obrazac innych to stad wyjdz bo ja rowniez nie potrzebuje twoich glupich rad. Reszcie dziewczyn dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bolaly piersi jakos 5 dni po owulacji i do tego pobolewal mnie brzuch. Piersi bolaly tak bardzo ze nie moglam bodniesc rak do gory bo rwalo mnie. Wiec wiedzialam ze jestem w ciazy pozniej test mi potwierdzil. Dodam ze stosunek rowniez mialam tylko jeden i to 10 dnia cyklu a owu 14 mialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje wam za pomocne informacje. Wiekszosc z was twierdzi ze to ciaza chociaz ja tego nie czuje ani nawet nie przeczuwam . Dodam jeszcze ze odczuwam klucie w obu piersiach raz na jakis czas . Bolu w podbrzuszu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia debilko co ma to że twoja siara to co się we łbie chyba zrobiła do tego czy będęeic dziecko czy nie. Może to twoja kolejna rewelacja medyczna Głupia pissda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie koniecznie to ciaza. Mi ostatnio tez cos sie przestawilo i bolaly mnie piersi zaraz po owulacji. Okres dostalam jak zwykle w ciazy nie jestem . Zostaly ci tylko 3 dni wiec wyluzuj i sama zobaczysz co bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia debilko co ma to że twoja siara to co się we łbie chyba zrobiła do tego czy będęeic dziecko czy nie. Może to twoja kolejna rewelacja medyczna Głupia pissda- Umiesz pisac ? Nie zrozumialam na szczescie nic z Twoich wypocin marny geniuszu. Jak chcesz sie udzielac publicznie to najpierw skoncz studia po Twoim pismie wnioskuje ze nawet zawodowki nie masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubo się mylisz debilko. Ty nie masz nawet podstawówki że mylisz że krytyka kogoś za pisanie bzdur na forum = brak dzieci w przyszłości. Az braki słów na twoją głupotę kretynko. Biologi to cie w szopie z kurami chyba uczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze kwestia dziecka bardzo cie ruszyla. Wiedzialam , ze ujadasz tutaj najwiecej bo sama go nie masz . Typowa Karyna z patologicznego podworka . Wracam do pracy ktora posiadam w przeciwienstwie do ciebie. A Ty szczekaj tu dalej s.ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty że swoją logika jesteś patologia. Jaki debil z ciebie że aż żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gówno mnie ruszyło. Tępaku. Podziwiam twoj brak mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kooorwa jaki bajkopisaz z ciebie. Bezrobotna, bezplodna i z patologiczne rodziny jestem według ciebie. A to wszytko swierdzilas na podstawie znajomości 0 faktów i kilku postów. Kooorwa dawno takiej idiotki nie spotkałam. Ja bym na twoim miejscu do psychiatryka się zgłosiła. Dzieci ci zabrać powinni bo jesteś chora psychicznie. Ty się lecz debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem pol na pol. Mozesz byc w ciazy ale piersi o niczym nie swiadcza. Nikt tutaj nie da ci stu procentowej pewnosci czy jestes czy nie. Za kilka dni bedziesz wiedziala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból piersi swiadczy o wysokim poziomie progesteronu co jest normalne w 2 fazie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na ciaze piersi b.bolaly , swedzialy tak jak ciebie ale dodatkowo czulam mrowienie w okolicach sutkow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze , że bol piersi rowniez zaczął sie jakos pare dni po owulacji. Tylko ze mialam jeszcze inne objawy , wiec u ciebie jest spora szansa ze cos tam z cyklem inaczej poszlo niz zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×