Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie o pierwszy seks

Polecane posty

Gość gość

chciałam was o coś zapytać. obecnie mam 2 chłopaków, jeden to taka słodka ciapka a jeden to taki maczo. Chciała bym już zacząć współżyć i nie wiem z którym to zrobić. Ten pierwszy to prawiczek ale jest miły i kochany a ten drugi już chyba ma to za sobą, z nim by było dziko bo ma duże mięśnie i jest szalony. Nie wiem na którego się zdecydować.. Doradźcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktory ma wiekszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka. Czemu idiotka ? Sam jesteś idiota. A kto ma większego to nie wiem, tylko się całowałam z nimi, nikt nikogo jeszcze nie rozbierał. Pytam bo mi to obojętne, jak mi się z jednym nie poukłada to będę z drugim, obydwu kocham tak samo ale za co innego :) przynajmniej na lodzie nie zostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob to z tym pierwszym , a potem z drugim , wybierz lepszego i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne prowo 🖐️💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z którym najpierw ? Zorbie to z obydwoma, drugiemu potem powiem że taka się już urodziłam że błony nie było czy coś.. Lepiej to zrobić delikatnie czy tak na ostro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trać dziewictwa z prawiczkiem. Ja tak zrobiłam i mój pierwszy seks polegał na tym że mi wsadził 3 razy i się spuścił na brzuchu zaraz ble :( A krwi też nie miałam, to chyba jakaś bujda jest z tą krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś radzisz jej zeby nie robila tego z prawiczkiem ktory pewno bedzie delikatny i zeby zrobla to z tym maczo ktory wyjebie ja mocno , ostro , bolesnie i na pewno dlugo nie bedzie chciala znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob bachora z miesniakiem a misiowi wmow ze to jego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki bolesny seks ? Nie przesadzaj, chyba krzywdy mi nie zrobi, seks jest przyjemny :) W sumie też wole chyba trochę przygodę bardziej niż takie zamulanie bo jak faktycznie prawik ma mi wsadzić i się spuścić to trochę kiszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama napisalas ze "sex jest przyjemny :)" wiec skad to wiesz ? pewno juz nie jeden cie jebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jesteś niezbyt gotowa na seks skoro musisz obcych pytać któremu dupy dać.. Gówno nie prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie jeszcze nie jechał, koleżanki mówiły że to fajne i żeby wreszcie spróbować bo mi zarośnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat mam Chyba mi zazdrościcie że mam 2 chłopaków ale jak facet zdradza zonę to już spoko bo facet to zdobywca. Phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 l tak i i czacha taka pusta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×