Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SocjoTechnika

Uniwersytet III wieku dla 45 latki???

Polecane posty

Czy mając tyle lat i będąc w wieku dojrzałym nie czujecie się czasem dyskryminowani??? Bo ja tak i dziś np dzwoniłam by zapisać się na studia to kierowano mnie...na uniwersytet III wieku bo w tym roku skończę już swoje lata ale nadal mam miej niż 50-tkę na karku a potraktowano mnie jak starą babcię,która ma byc może mężulka i wnuki!!! Rety-to,że ktoś jest w moim wieku nie oznacza,że ma mieć od razu syna czy córkę i,że nie ma prawa studiować!!! Czuję się staro i zdyskryminowana... Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Wasza SocjoTechnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trab bylo studiowac kiedy byl na to czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naukę nigdy nie jest za późno wiedzą o tym ludzie,którzy zdawali późno maturę. Kiedyś studiowałam-jednak niestety nie leżało mi ten kierunek na wątrobie i tak to się skończyło jak się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz zawodu? Szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracę mam ale jestem karana i nie wszędzie moge pracować. Dlatego dobrze jest iśc na porządne studia w kierunku zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Skonczysz studia i bedziesz 50 lat miala. Robisz to dla wlasnej przyjemnosci, chcesz poglebis wiedze, zainteresowania? Czy myslisz, ze po studiach znajdziesz dobrze platna prace? Jezeli to drugie to sie mylisz. Nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura, na uniwersytet 3 wieku przyjmują po 50-ce. Nie wiem jak kiedyś, ale były pewne ograniczenia w studiowaniu osób starszych na medycynie przyjmowali do pewnego wieku) i na studiach dziennych- tzn. i tak po ukończeniu 26 rż trzeba było za studia coś płacić. Ale na wieczorowe, zaoczne przyjmowali w kazdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Autorko 🌼:) Nie czytaj opinii zazdrosnych ludzi Podam Ci jeden przykład z mojej rodziny Że na naukę nigdy nie jest za późno Pan [Nazwę go Janusz] Zakończył edukację na technikum mechanicznym... Pracował od lat na zakładzie jako brygadzista Skończył 52 lata i coś go naszło na studia Wybrał ekonomię Oczywiście zaocznie Jeździł do Lublina Skończył i znalazł lepszą pracę Nie powiem gdzie bo to nie jest ważne Tak więc do odważnych świat należy Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie zależy na dobrze płatnej pracy czy wogóle na pracy ale na pasji :) Dla mnie największą pasją jest móc nauczyć się czegoś nowego. Dlatego nie przejmuję się też zdaniem osób,które mnie nie znają. Najważniejsze jest aby móc wytrwale dążyć do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oco ci chodzi? Zapisz sie na studia zaoczne. Z tego co wiem sa platne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przekór wszystkim-idę na dzienne bo mam pracę ale mam też elastyczne godziny pracy no a zaocznie to ja kończyłam liceum. Na zaocznych studiach zapewne są mamczury co mają małe bachorki czy tatulowie co chcą dogodzić swoich pannom. A ja już wybrałam sobie dolę i oby mi dobrze szło. Jak kończyłam zaocznie LO to tam były same młode mamuski co mi powtarzały,że kiedyś będę kochać i żyć jak one. Każdy pretekst był dla nich dobry aby nie pójśc za zajęcia bo to albo bachor zachorował ale męzulek się opił!!! Zaocznie to ja podziękuję a ja i tak na swój wiek nie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz siedziec w lawce z 18 tkami. :-( Nie bedziesz miala zycia. Wspolczuje I nie pisz o obcych dzieciach "bachory"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zaocznych studiach zapewne są mamczury co mają małe bachorki czy tatulowie co chcą dogodzić swoich pannom. A ja już wybrałam sobie dolę i oby mi dobrze szło. Jak kończyłam zaocznie LO to tam były same młode mamuski co mi powtarzały,że kiedyś będę kochać i żyć jak one. Każdy pretekst był dla nich dobry aby nie pójśc za zajęcia bo to albo bachor zachorował ale męzulek się opił!!! Zaocznie to ja podziękuję a ja i tak na swój wiek nie wyglądam. xxxxx i jak kilkoma zdaniami zepsuć opinię o sobie i z fajnej 40-ki, która chce się rozwijać stać się wredną, nieprzyjemną babą , która innymi pogardza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nie dzieciaki są wredne a właśnie młode mamuśki i tatulowie,którzy sie mnożą jak krooliki!!! Dostają po 500 + i udają,że są nietykalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty pewnie jestes sama, bez faceta i dzieci dlatego taki bol doopy nic ci nie pomoze beznadziejna jestes :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia pewnie jakas zlodziejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam karana za złodziejstwo ale kto mnie zna ten wie i nie muszę się nic nikomu tłumaczyć. Pozatym mam stwierdzoną aleksytymię i autyzm i jest mi dobrze bez jakiegoś zaślinionego dzidziucha i starego dzi@da u boku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki, ale jestes troche infantylna. Kazdy ma prawo zyc jak sobie wybierze, ale chec posiadania dziecka jest normalna, wiec nie krytykuj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Posiadać dziecko"-a co to jest rzecz jakaś??? To samo "mieć faceta". Ludzie-czy Wy niewolników sobie szukacie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zaocznych nie ma takich ograniczeń wiekowych, nie widzę problemu, Przecież nawet 27 latek nie zacznie studiować dziennie, tylko zaocznie, bo kiedy by chodził do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie gniewaj sie ale jestes dziwakiem. KAZDY MA SWOJE ZYCIE zaakceptuj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pipka jej pewnie dawno zarosla ona wazy 120 kilo tanze pipki dawno nawet nie widziala bo jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście chorzy czy jak???!!! Takie texty walić o p!pkach czy obleśne inne dogadywanki. CZy ja jestem na jakimś forum dla zboczków czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie jest za późno na edukację. uczysz się dla siebie i przeszłość tutaj nie ma nic do rzeczy... Powinnaś spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SocjoTechnika dziś Jesteście chorzy czy jak???!!! Takie texty walić o p!pkach czy obleśne inne dogadywanki. CZy ja jestem na jakimś forum dla zboczków czy jak??? " To jest forum dla wszystkich:P.A nieładnie nie odpowiadać:O.Pytałem się i 0 odpowiedzi:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersytet III wieku to całkiem coś innego. A na studia dzienne przyjmują do 26 roku, chyba że coś się zmieniło. Gertruda z Tworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na studiach dziennych mając już swoje lata ale jedna uczelnia wytoczyła mi proces,druga zaś dała mi co prawda zaliczyć jeden semestr ale nie pozwoliła się dalej kształcić z powodu tego,że jestem karana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×