Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lusiek

Zalety naszych tesciowych

Polecane posty

Gość Lusiek

W każdym temacie narzekacie na te tesciowe. A może napiszmy o nich coś dobrego? Moja teściowa jest swietną babcią, lubi po pracy przyjechać do wnusi ( córka ma 6 miesięcy) i zabrać ją na spacer. Nigdy nie podważa mojego autorytetu i słucha moich zaleceń więc jasne, niech bierze, to jej wnuczka! Cieszy mnie, że mają dobre relacje i że córka tak się śmieje na jej widok. Nie lubimy się z tesciową, fakt, ale ufam jej jako babci. Poza tym dobrze skubana gotuje i nauczyła mojego męża, że facet to nie jakaś świętość i też ma zmywać, sprzątać i zmieniać pieluchy. Wasze tesciowe też na pewno mają jakies zalety, kazdy je ma. Tylko czasem nienawiść nie pozwala ich dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam dobra tesciowa od samego poczatku i do konca bo juz nie zyje 9 lat/ dlugie lata mialam tesciowa zloty czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz teściową bo pozwala sobie wciskać twoje dziecko ( TWOJE nie jej) i wychowała xi męża na pedala. Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja to tylko kasą może cię kupić a i nawet dobrze, bo kasa potrzebna przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jest pracowita, dobrze gotuje, dobrze prowadzi dom. Tyle mogę jej przyznać. Ma jednak paskudny charakter, jest bardzo uparta i wscibska, co zraża już przy pierwszym kontakcie. Pamiętam jak chciałam poznać rodziców męża a on się wahał. Moich znał dawno, więc nie dawalam za wygraną. Teść "pożeral" mnie wzrokiem, ale to było miłe, czułam sympatię, teściowa pytała, pytała, pytała... ile lat ma mama, gdzie pracuje, na jakim stanowisku, jakie wykształcenie ojca..., to samo rodzeństwo, wszystkie szczegóły. Mąż siedział i się denerwował, przerywal jej, zwracal uwagę, a ja się śmiałam, że taka wscibska, bo u mnie w domu o takie rzeczu nikt nigdy by nie pytał. Ale z czasem ta wscibskosc zaczela być uciążliwa, zrazila mnie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miła uczciwa zawsze stoi po mojej stronie robi pyszne leczo i kopytka z sosem mniam. Często dzwoni tak poprostu pogadać o bzdurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 2
Moja ma tą zaletę że mieszka daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie o swoich matkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma franca żadnych zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×