Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierscionek zaręczynowy

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie nudny i sztampowy, w dodatku nie lubie takiej troche zakreconej obraczki. Ale najwazniejsze co lubi Twoja Panna? Szmaragdy czy diamenty? Biale czy zolte zloto? Duze cyrkonie czy skromne kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mi. Na wszystkie palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi diamenty i żółte złoto, więc w sumie się zgadza. Raczej myślę, że lubi klasykę, a pierścionek jest taki delikatnie inny, ale mi sie strasznie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nuda, złoto i diamenty. Nic oryginalnego. Jak każda karyna pod blokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lubi klasyczne pierścionki to jest idealny. Poza tym powiem z własnego doświadczenia ze każdy pierścionek dany z serca będzie się jej podobał. Nawet nie idealnie wpasowujący się w jej gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpliwie poczekam na normalne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie jej sie pewnie bedzie podobac i doceni, ze sie starales. W ktorym miejscu jest inny? Bo prawie wszystkie pierscionki ktore widze ostatnio wygladaja albo jak ten albo maja prosta obraczke, ale tez sa podobne. Wg mnie to jeden z 3 najzwyklejszych i najpopularniejszych modeli. Nr 1 to tzw. Jedyny, nr 2 to taki jak Twoj, te dwa sa najczesciej spotykane. Oklepus nr 3 z cyrkoniowym kwiatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korona jest inna, tak jakby rozchodzące sie promienie od diamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korona? Przeciez jest zwykla, jedna z najpowszechniejszych opraw w lapki. Troche haczy ubrania, dlatego wole kanalowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo ładny i owszem, jest klasyczny ale nie jest "zwyczajny" właśnie z uwagi na tę "zakręconą" koronę. Pomijam, że ja uwielbiam takie "zwyczajne" najbardziej i sama mam z tej firmy prosty jednokamieniowy w najprostszej klasycznej koronie i jest cudowny <3 naprawdę nie każda kobieta potrzebuje udziwnień, żeby czuć się wyjątkowa... Także jeśli Tobie się tak bardzo podoba i pasuje Ci do niej, a ona nie dawała Ci żadnych określonych wskazówek, to myślę, że będzie to dobry wybór. Jest ładny, dziewczęcy i delikatny od boku, a jednocześnie ma charakterek jak patrzy się od frontu :D A w razie czego zakup internetowy masz prawo zwrócić w ileś tam czasu zgodnie z prawem, choć wiadomo, że nie jest to wymarzony scenariusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×