Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kot poluje na chomiki córki co robić

Polecane posty

Gość gość

Moja córka lubi i koty i chomiki ale problem w tym że 1 zjada 2, ten kot zjadł już 4 chomiki, kupiłam 5 chomika dla córeczki bo bardzo prosiła i boję się że zje tego następnego. Chomiki zawsze siedzą w akwarium bez osłony żeby miały świeżego powietrza, ale problem w tym że kotek ma do nich dostęp i robi sobie sniadanko ;/ Więc co mam z tym fantem zrobić, moja córka ryczy i domaga się następnego chomiczka, a córka ma 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurwa kupuj dalej te chomiczki bo dziecko chce :/ albo kup coś co zeżre kotka na śniadanie. Masz takiego kota to nie ma chomika proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo, był już kiedyś identyczny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupuj te chomiki do usranej deski. Albo zmien kota. Ps Nie dziekuj za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super przykład dajesz córce. Jak chce zabaweczkę to jej kupisz, nie ważne, że to żywe zwierze i jest zjadane przez kota, cierpi, jest torturowane. Wredne, nie myślące babsko. Kup może stworzenie co córkę zeżre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zazwyczaj Homo Sapiens są na tyle myślące że jeśli mają koty lub inne drapieżniki, to mając chomiki, myszy, rybki itp potrafią wydedukować że akwarium się przykrywa ... tu widać ewolucja nie zadziałała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bardzo dobrze, koty powinny jeść surowe, żywe mięso. Ja tam wolę podać kurczaka czy cielęcinę, chomik się jakby mniej opłaca, ale w sumie kto bogatemu zabroni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup klatkę dla chomika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×