Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laleczka33

Polecane kremy do twarzy?

Polecane posty

Gość Laleczka33

Jakie marki kosmetyków możecie polecić do codziennej pielęgnacji twarzy? Jakiś czas temu w prezencie od Cioci otrzymałam kosmetyki marki Prael, dokładnie krem z naturalnym kolagenem morskim. I muszę przyznać, że efekt stosowania był mocno zauważalny. Jednak to dość luksusowa marka kosmetyków i raczej obecnie nie stać mnie na zakup. Ale na pewno możecie coś polecić w tańszej wersji. Co polecacie z własnego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolagen nic nie daje.To jest pic na wodę.

Skórę trzeba nawilżać ale dobrymi kremami,a najlepiej naturalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma

każda skóra jest inna, i nie można pytać co jest dobre ogólnie, nie można też pisać że ogólnie dobre s kosmetyki naturalne, mog one też uczulać jak każde inne.żyję trochę już na świecie i wiem że sam kosmetyk nie podoła w pewnym wieku ... wszystkim potrzebom. ale może dużo.teraz sa koncentraty do nabycia , które stosowane w domu ,.daja efekt zabiegu w salonie, cena jeśli nawet jest np 155-190 pln za 30 ml, to butelka wystarcza na kilka miesięcy. bo jest zakraplacz i dozuje się maksymalnie 2 krople na jedna aplikację. Na to kładzie sie krem. I warto zainwestować w taki preparat. Ja nabyła, buteleczkę odmładzajaca EGF i pod oczy K1. Powiem tak że koleżanki uznały iz ubyło mi 5 lat ... więc widać .i ja widzę . ale znajomy lekarz ,medycyny estetycznej zaleca też aby stosować ćwiczenia mięśni twarzy. i że wtedy te 2 elementy razem daja efekt . Polecam ćwiczenia , można znależć w internecie , i koncentraty też, ja używam preparatów z Azji od Arwin Polska, nabyłam u mojej kosmetyczki , ale jest też strona arwin.com.pl  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaa

Ja mam to serum: noyau.pl/produkt/ochronne-serum-antyoksydacyjne-antipollution-antioxidant-serum/ - najlepsze jakie kiedykolwiek stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyki od Noble Medica. Świetny, naturalny skład, dobra cena, faktycznie działanie. Osobiście stosuję Pure Collagen Cream i jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×