Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IRobot

Polecane posty

Gość gość

Mysle o zakupie iRobota do domu. Czy ktoś ma? Jaki typ? Jesteście zadowolone? Moja córka robi straszny bałagan podczas jedzenia. Czy taki odkurzacz nadaje się tez do kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie drogi jest ten sprzęt. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem już jak to bylo, jak go nie było ;-) Fakt, że nie jest to takie super sprzątanie jak ja sama z odkurzaczem, bo czasami do kątów nie dojedzie, foteli i krzeseł sam nie poprzesuwa, itd., ale do takiego codziennego sprzątania to cud miód. Ja mam Xiaomi, znajomi mają też Rumbę. Także porównaj zanim kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje :-) do kuchni tez używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ilive i tak jak ktos napisal wyzej super ogarnia codzienny balagan- okruchy, wlosy, paprochy. w kuchni zbierze rozsypane platki, ryz itp ale np make juz tak sobie. Ja polecam. Moj robot kosxtowal o wiele mniej niz rumba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoletkaa
Ja mam w domu robota od Mamibot.tech, ten model https://mamibot.tech/pl/roboty-do-podlog/266-3572-prevac650-5906660427926.html#/28-gwarancjavip-nie/32-kolor-czarny?komentarz i jestem bardzo zadowolona. Nie tylko odkurza, ale też mopuje podłogi na mokro. Wystarczy, że raz w tygodniu całkowicie sprzątnę mieszkanie i później już tylko co kilka dni włącze robota i mieszkanie na długo jest czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A drewno tez mozna nim czyscic na mokro? czy tylko plytki itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMamXiaomi
Na mokro nie, tylko na sucho. On ma taką malutką miotełkę i sobie zamiata pod siebie brud, a następnie go wciąga (ma taki mały pojemnik, który trzeba po 1-3 sprzątaniach opróżniać). I tak, w kuchni też używam (w łazience również), ale tak jak napisałam - on sprząta tylko na sucho. Jeśli wjedzie w coś mokrego, to mu to nie przeszkadza, ale sobie z tym nie poradzi za bardzo. Także mycie podłogi odbywa się już standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wyszła fajna nowość :) od Electrolux Pure F9, połączenie tradycyjnego odkurzacza z pionowym z 5 stopniową filtracją powietrza. Widziałam taki w media expert ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam najnowszy model i jest boski! Włączam go telefonem przed przyjściem do domu i mam posprzątane jak wroce :) mam małe dziecko, które raczkuje i nie wyobrażam sobie bez niego! Musiałabym co chwile wyjmować odkurzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique

Pewnie że warto kupić Roombę. Dobrze sprząta podłogi i dywany też. Duża pomoc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka
Dnia 6.06.2018 o 21:23, Gość gość napisał:

Strasznie drogi jest ten sprzęt. Warto?

możesz kupić iRobota serie 600 która jest tańsza a tak samo swietnie sprzata, ja własnie mam taki podstawowy model i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Według mnie warto mieć roombe, wszystko posprząta.dla mnie to nieoceniony pomocnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbffnnfnfn

Warto ale modele powyżej 800. Bo te maja gumy zamiast szczotek i kamerki i sobie lepiej radzą jak Np wjedzie na suszarkę do prania. Ja mam model 925 i jestem bardzo zadowolona. Jak zauważy większy brud to przejeżdża w tym miejscu kilka razy, na dywanie wzmacnia sile ssania i super wjeżdża i zjeżdża z suszarki czy płóz bujaczka. Mam raczkującego niemowlaka i nieraz roomba chodzi 3x dziennie. Dopiero teraz widzę ile jest kursu jak codziennie można 3x dziennie odkurzać a i tak jest kurz w pojemniku ciagle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbffnnfnfn
Dnia 15.06.2019 o 07:16, Gość Nastka napisał:

możesz kupić iRobota serie 600 która jest tańsza a tak samo swietnie sprzata, ja własnie mam taki podstawowy model i jestem bardzo zadowolona

Jest tańsza ale nie ma przydatnych bajerow i potrafi się gdzieś zawiesić. Poza tym sprząta bardziej chaotycznie a te lepsze robią sobie mapę mieszkanka i Dame już później wiedza gdzie skręcić. Dzięki kamerkom nie uderzają z impetem w przeszkodę tylko przed nią zwalniają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×