Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shircia

Długa suknia wieczorowa na wesele Wrocław

Polecane posty

Gość Shircia

Poszukuję pięknych sukienek wieczorowych, które będą się nadawały na ślub i wesele. Czy kojarzycie we Wrocławiu tego typu sklepy z długimi sukniami? Wszelkie sieciówki odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu, VIVID store, ulica Biskupia, zaraz obok salonu z sukniami ślubnymi. Jest w czym wybierać jeśli chodzi o długie suknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shircia
A kupowałaś już coś może u nich? Możesz pokazać? Można gdzieś zobaczyć te sukienki, czy tylko stacjonarnie? Może ktoś jeszcze ma jakiś namiar na sklep godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga34
ja też polecam zajrzeć do tego sklepu na biskupią, bo mają śliczne te swoje sukienki. na necie można je zobaczyć w ich sklepie internetowym https://www.vividstore.pl/ ale na biskupiej mają o wiele większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdź się po magnoli we wrocławiu. tam jest wiele sklepów z pięknymi sukniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shircia
Oki, póki co jutro planuję się przejść na tą biskupią, bo to w sumie po drodze z mojej pracy i zobaczymy czy coś mi tam wpadnie w oko, więc od tego zacznę. magnolia, trochę średnio mi się widzi bo wolałabym kupić sukienkę nie w sieciówce. Dlatego w razie czego, dalsze namiary nadal mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×