Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bezdzietne, idźcie stąd.

Polecane posty

Gość gość

Nie mamy ochoty odpierać Waszych ataków, to nie jest miejsce dla Was. To jest podforum dla matek i między sobą chcemy się dzielić opiniami i doświadczeniem. Wasz jad i hejt nie jest nam potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekhm, z tego co ja tu obserwuję to najbardziej matka matkę kąsa zębami jadowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to dzikie wenze som.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:21 Wcale nie najbardziej, a nawet jeśli sie zdarza niemiła wymiana zdań to tym bardziej niepotrzebny tu ktoś z innej parafii. Co pozytywnego ma niby wnieść do dyskusji osoba bezdzietna ? Zazwyczaj jest tylko gadka "po co ci było dziecko". Ewidentnie przyłażą sie wyładować, obwiniać i sie wywyższać. Nie sa tu do niczegi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba czytamy inne forum, bo ja tu w co drugim temacie widzę napaści jednych matek na drugie, bo te drugie robią coś inaczej niż te pierwsze. Samej mi się oberwało raz w niewinnym temacie wakacyjnym (bo ośmieliłam się napisać, że 2-latka zostanie na kilka dni z dziadkami a my polecimy na wczasy), drugi - bo moje dziecko pije wodę (no normalnie jak zwierzę :D), trzeci w jakimś temacie kulinarnym... A wcale się wiele nie udzielam na forum, strach się bać jak ktoś częściej pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś pewna, że oberwało Ci się od innych matek? Wiesz ile tu jest bezdzietnych, które podszywają się pod matki, pisza prowokacje, hejtują, mieszają aby nas wszystkie skłócić? Ja juz się przekonałam, że w tematach, w których jest najwięcej hejtu, jadu i głupoty często macza palce jakaś bezdzietna. Osobiście często też widzę obraźliwe posty w stylu "wasze gówniaki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie czytałam tych tematów, ale być może twoje "oberwało mi się" to po prostu była wymiana zdań (ja sama też uważam - i poparte jest to opiniami psychologów-, że 2 letnie dziecko nie może się na tak długo rozdzielac z matką), zaś wodę daję do picia -jak najbardziej. Trudno abyśmy się zgadzały w każdej kwestii, wszak to jest forum a nie klub wzajemnej adoracji. Czy to był hejt? Nie czytałam, więc nie wiem, może i hejt, ale i tak uważam, że nawet ostra wymiana zdań i hejt między nami w zupełności wystarczą, nie muszą się do tego dodatkowo mieszać osoby bezdzietne ze swoim kubłem jadu. To jest podforum dla matek. To, że jest tu hejt, nie usprawiedliwia dodatkowego hejtu z ich strony. Ja tam wiedzę dużo hejtu ze strony bezdzietnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież większość prowokacji i głupich postów piszą bezdzietne, by wywołać tu gówno burze i ośmieszać matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem bezdzietna i zostanę tutaj. To forum skutecznie zabija moja nudę w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:57 a skąd masz takie informacje. Wiesz kto ma dzieci a kto nie. W internecie każdy może napisać co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co pozytywnego ma niby wnieść do dyskusji osoba bezdzietna ? " xxx w normalnym zyciu też nie rozmawiasz z bezdzietnymi? Przeganiasz ich bedąc np. w towarzystwie? o bo one mogą wnieść do dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zazwyczaj jest tylko gadka "po co ci było dziecko"." xxx A co? Taka gadka daje ci do myslenia? Dysonans podecyzyjny? Po co ci było dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu? Jestem matką, ale uważam, że osoby bezdzietne moga pokazać nam pewne rzeczy z boku, bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezdzietne mają czas tu siedziec a ty autorko powinnas zając sie wychowywaniem dzieci a nie wypisywaniem tu bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie pójdę stąd. Sorry. Jesli moja obecność ci się nie podoba to sama stąd idź. Załóż sobie swoje prywatne forum. mozesz teżzwyczajnie ignorować posty bezdzietnych nie odpowiadać na nie. Poza tym nie powinnaś pisać w imieniu wszystkich uzytkowników forum ("Nie mamy ochoty odpierać Waszych ataków".) a w tylko swoim. Nie wszyscy myslą tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubisz bezdzietnych bo im zwyczjnie zazdrościsz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nudzisz się w pracy? To weź się do roboty leniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W normalnym życiu nie ma czegoś takiego jak np. pokój do rozmów o macierzyństwie i ciązy. A tutaj jest!!! To jest forum tematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bez emocji??? Własnie dlatego są stąd wyrzucane, że nie robią tego bez emocji tylko obrażają nasze dzieci i nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdzie logika? Na forum MACIERZYŃSKO - CIĄŻOWYM mają siedzieć same bezdzietne, bo matki mają się zająć wychowaniem dzieci? A wy bez nas omówicie nasze sprawy, co? To forum jest po to, aby matki mające watpliwości mogły się wymienić doświadczeniem. Czas to tracimy na przekopywanie się przez prowokacje, spam i chamskie posty bezdzietnych. Zawsze przesiadujesz tam, gdzie Cię nie chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko, że to jest forum macierzyńskie - dla mnie, a nie o bezdzietności -dla Ciebie. Ja tu jestem u siebie, a Ty jesteś niechcianym i nieproszonym gościem. Nie mam ochoty czytać dłużej o "gówniakach", "maciorach" "leniach" itp. Nie umiecie się zachować, to wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie ja przychodze do was, to wy macie jakiś problem i zaśmiecacie nam forum. Widać, że guzik wiesz, skoro potrafiłas napisać coś takiego. To tak jakbyś powiedziała, że ktoś zazdrości sierotom czy wdowom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście tu nieproszonymi i niechcianymi gośćmi. I nie o to chodzi, że ktoś nie lubi bezdzietnych, bo raczej każda z nas ma bezdzietne koleżanki, przyjaciółki, siosyty czy kuzynki. Ja sama mam bezdzietną przyjaciółkę. Chodzi to, że to jest taka mała przestrzeć w Internecie, która została stworzona tylko dla matek, aby mogły się dzielic doświadczeniem, a nie do rozmów ze wszystkimi. Zwyczajnie przeszkadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*przestrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Kafeteria długa i szeroka. Pełno działów, gdzie bezdzietne mogą się wypowiadać. Akurat ten dział to poród i macierzyństwo i jest po to, by można było dzielić się doświadczeniem. Bezdzietne niewiele mogą doradzić. Mają inne działy na kafeterii do rozmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ta obsesja w kwestii prześladowania przez bezdzietne? Nie radzisz sobie z odmiennymi opiniami, to nie powinnaś siedzieć na forum, bo ci psyche sądzie.. Tu jest mnóstwo bezdzietnych staraczek albo kobiet, które rozważają ciążę czy się jej boją I to jest jak najbardziej tematycznie forum dla nich. Kobiet bezdzietnych z wyboru jest w społeczeństwie stosunkowo mało, więc także tutaj nie może ich być tak dużo jak ci się wydaje. Poza tym mnóstwo mizoginistycznych opinii piszą tu faceci.. Poza tym nie jesteś właścicielką forum, więc jesteś śmieszna, ja jako matka nie życzę sobie odejścia bezdzietnych, tylko twojego nie chcę cię tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze przesiadujesz tam, gdzie Cię nie chcą? xx Ja przesiaduję tam, gdzie ja chcę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem matką i powiem- maDki, idzcie stąd. Kocham mohe dziecko, ale mam też swoje życie i mam dość krytyki, bo nie " cysiam", zostawiam 5 miesieczne dziecko z moim tatą lub mężem i ogolnie mam jeszcze życie. Większość moich koleżanek jest bezdzietna ( mam 30 lat) i jakoś zawsze mamy o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:55 "2 letnie dziecko nie może się na tak długo rozdzielac z matką" X Nie wierzę. Przecież ona napisała o kilku dniach, a nie tygodniach. A co temu dziecku się stanie niby? Jak się trochę zacznie usamodzielniać i zobaczy, że istnieje też świat bez mamy to tylko dobrze dla niego. Naczytałaś się jakiś durnot i tak powtarzasz bez sensu. Twoje dziecko to dopiero pewnie będzie niemota, skoro siedzisz z nim 24/7. Matka za rogiem pokoju zniknie a Wy już panikujecie, że będzie miało traumę. Traumę to mają tu niektóre z Was i to jak widać dość ostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojde stad bo lubie ten dzial. Jest w nim pelno tematow zwiazanych z codziennym zyciem, a nie tylko o dzieciach. Nie musze miec dzieci zeby rozmawiac o meblach do kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×