Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SocjoTechnika

Szukam pracy Wrocław i okolice

Polecane posty

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu pracy z dziećmi oraz osobami potrzebującymi. Odbyłam liczne wolontariaty oraz praktyki. Szukam najlepiej pracy w przedszkolu/szkole na świetlicy jako pomoc nauczyciela/wychowawcy w świetlicy. Mogę też pracować jako opiekun medyczny (jestem w trakcie trwania kursu) i mam szkolenie z zakresu rejestracji medycznej. Mam także ukończony kurs na archiwistę I stopnia oraz kurs na wolontariusza opiekuna dzieci do lat 3 (nie jest to opiekunka dziecięca tylko wolontariusz). Nie posiadam co prawda wykształcenia pedagogicznego ale mam kursy z zakresu: -pracy z dzieckiem z ADHD, -pracy z dzieckiem z autyzmem, -pracy z dzieckiem trudnym Ponadto ukończyłam kurs mediacji,szkolenie z NVC oraz kończę właśnie kurs na opiekuna medycznego. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy. Mój mail: florianna@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opieka nad dziećmi do lat 3? Chora psychicznie i do dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodziłam nigdy dzieciom tylko osobom,które mi wlazły za skórę. Może i jestem osobą jaką jestem ale nie przeszkadza mi ani kontakt z dziećmi czy osobami starszymi. Pewnie pomyślą sobie,że jak od razu ktoś miał kiedyś wyrok to pewnie będzie im podbierał emerytury bo kradnie ale to nieprawda bo w życiu nie okradłabym nikogo ani tym bardziej nie skrzywdziła kogoś słabszego. Ja nie jestem Justynką G. spod Długołęki,która niby z głową miała wszystko ok a kneblowała jak porypana albo tacy lekarze łowcy skór powinni już dawno siedzieć za to,że znęcali się nad starszymi ludźmi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×