Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie daje rady kp mam dość

Polecane posty

Gość gość

Wole pójść i umyć butelkę po mm niż kp. Po butli 3 tyg dziecko śpi 3h po kp co godzinę wisi po 30 min mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przejdź na mm i nie jęcz, ja też nie zamierzam KP, idę na łatwiznę :-) nigdzie nie jest napisane, że mamy obowiązek kp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie karm piersia. Ja mam dwojke odchowanuych na butli, zyja i maja sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam dosc. 2 tyg pozniej zaczelam karmic tylko mm i ja bylam szczesliwa i dziecko tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo chodziłam jak z krzyża zdjęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram mamy które wypowiedziały się powyżej , tez przestałam kp po 2 tyg ponieważ młody ciagle wisiał na cycku a mnie to poprostu bolało i się strasznie denerwowałam przez to, przeszliśmy na butle i dziecko ładnie spało, było najedzone i szczęśliwe, ja oczywiście tez. Obecnie syn ma 9 lat i ma się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 2 tygodniach przeszłam z kp. Na mm córka ma 7 lat i jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba tak zrobię bo juz padam na twarz. Chociaż to także słodkie jak się przytula ale na litość nie co godzinę! I nie po 30 min. Najgorzej w nocy. Mam duże piersi rozmiar C jak sobie przysn to w końcu ja kiedyś udusze bo ma zatkany nosek. A co z laktacja? Czytałam ze można iść do rodzinnego po leki na zatrzymanie laktacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa leki ktore w kilka dni zatrzymaja laktacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, że jak twoje dzieci będą starsze to też będą wolały oddawać się do szpitala na święta albo w ogóle zostawią cię w domu opieki, bo będą "miały dość" zajmowania się starą babą czy słuchania jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez szybko sztucznie, ale mało mleka wiec musiałabym rozkręcać laktację. Czasem żałuje, ze szybko sie poddałam. Jak uważasz autorko, moje dziecko tez całe i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj 2 karmienia były butelka. A piersi w szczególności jedna zaraz mi strzeli. Wiec jeszcze dziś się przemęcze z karmieniem a jutro lecę do rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jepie, a kto wam każe, dziecko przy cycku trzymać? O laktatorach nie słyszałyście nigdy czy jak? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co Ci dziecko durna kwoko? Marne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 03 jak juz. To będa maily dość karmienia :]] chciałaś powiedzieć. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 05 a przy laktator mam siedzieć godzinę? A 1000 zł nie mam zamiaru wydawać na jakiś super wypasiony którym odciągne w 15 min z obu piersi o ile naprawdę taki istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mm nie ma wielu substancji, hormonów czy siarki, które są w mleku kobiecym. Jak już nawet chcesz to mm to przynajmniej do tego 6-tego miesiąca choć trochę odciągaj mu swojego mleka, tak jak zalecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam wolałam kp.Owszem dziecko ma etapy wiszenia na cycu ale wtedy albo oglądałam jakiś film albo czytałam książkę ;) Dla mnie karmienie piersią było zdecydowanie wygodniejsze niż bawienie się z butelkami czy laktatorem. Jeszcze zawsze wiedziałam że temperatura odpowiednie :p Ale niech każda robi co uważa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:07 Medela mini kosztuje 250 zl, to dobry elektryczny laktator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam przy pierwszej dzidzi. Drugie karmię już rok. I teraz żałuję, że brakło mi wtedy cierpliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 40 jak to robisz? Bo ja serio wymiekam. A po jakim czasie się unormowalo jedzenie takiego malca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmilam dzieci po ponad 2 lata w tym 6mcy wylacznie piersią. Bylo super. Żal mi was jetescie zalosne ze nie potraficie wykarmic swoich dzieci i dac im tego co najlepsze. szkoda ich. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie do konca 3 mca bylo wiszenie na cycku. potem sie normowalo, 5 mc to juz karmienie co 3 godz, w nocy raz .szczerze, to czasem mi tego brakuje. moglam poczytac cos, obejrzec, a teraz wszystko w pędzie, trzeba miec ciagle corke na oku bo zaczela raczkowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a może dzieci Wam przysypiają przy karmieniu? Dlatego się nie najadają i ciągle "wiszą" piersi. Moją małą czasami trzeba było połaskotać po policzku, albo mówić do niej, żeby nie przysypiała, tylko jadła. 20 minut jedna pierś, 20 druga, później 3h snu. Teraz ma już 3 miesiące, więc je szybciej (łącznie około 10-20 minut), śpi mniej, więcej się bawi, ale nadal są to bloki 2-3 godzinne (oprócz nocy, budzi się raz), nie ma całodobowego wiszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.52 potrafilysmy wykarmic, ale zdecydowalysmy, że butla jest lepsza :-D kup sobie maść na ból dupy :-P mi jest żal twoich cyckow a la uszy jamnika po 2 latach karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko cale zycie na cycu wisieć nie bedzie, a słabe i chorowite będzie cale zycie... Twój wybór, autorko. Zrobisz jak uważasz. Zadaj sobie jednak pytanie: na ile wazne jest dla ciebie twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiszenie trwa kilka tygodni. Nie poddawaj sie jeszcze autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tyg i juz chce isc na butle...super matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pójde pod prąd i nie poprę. Bo w obliczu tylu chorób cywilizacyjnych które występują teraz w młodym, nie karmionym piersią pokoleniu 20 i 30-latków to chciałabym żeby moje dziecko miało większe szanse na zdrowe życie. I nie, nie jestem za umęczeniem się przez rok czy wiecej z kp. Ale te pół roku a już na 100% pierwsze 3 mce życia dziecka wytrzymałabym dla jego dobra. Macierzynstwo niesie za sobą poświęcenie. Ale to naprawdę procentuje. A matki co nie wykarmiły ani jednego dziecka piersia nie mogą decydować że "to wszystko jedno" i "moje jakoś są zdrowe" bo nie mają porównania ani do całego życia dziecka ani do dzieci wykarmionych piersią. https://www.tatento.pl/a/184/karmienie-piersia-dlaczego-warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 39 ale bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×