Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OBPON

Magazynier praca stacjonarna w Łodzi

Polecane posty

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier - praca stacjonarna w Łodzi. Podstawowe obowiązki: - układanie towarów na półkach, - odbieranie i wysyłka towarów, - pakowanie paczek z towarami. Wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych, - mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, - umiejętność pracy zespołowej, - umiejętność liczenia i zapamiętywania, - komunikatywność, - sumienność, - dokładność, - punktualność. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pon. do pt. w godz. 8-16, - wynagrodzenie 2500 - 2800 brutto. DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI. Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres: praca@obpon.pl Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesłać na adres: pracownik@obpon.pl Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016r. Poz.992). W razie rezygnacji z dalszego udziału w rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienioną firmę. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie jakieś oferty pracy w łodzi, ale jeśli chodzi o pracę biurową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o jaką konkretnie pracę biurową chodzi? Ja szukałam pracy w księgowości na tym portalu https://praca-lodzkie.pl/ i już dostałam kilka zaproszeń na rozmowy, także warto tutaj zajrzeć…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×