Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podneicałyby Cię takie teksty faceta w czasie seksu

Polecane posty

Gość gość

o tak skarbie io tak kochanie podoba ci sie to? czujesz jak moj kutas posuwa twoja cipke, o kurfa ale mi dobrze jak moj fiut jest w twojej cipie i posuwa cie ostro o tak o kurfa ale mi kurfa dobrze ale mi dorbze w twojej cipie o kurfa moj jebany fiut posuwa rytjmicznie twoja pizde o widze ze ci sie to podoba o tak skarbie obejmuj nogami moj tylek o tak o kufa uwielbiam posuwac moim sterczacym k00tasem twoja pisde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal.pl serio . Bym padła ze śmiechu chyba ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak skrycie pewnie sie jednak podniecilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:33 nie znasz sie kobieto to nie komentuj ok? O LA LA UH AH OH Łooooo mój ty ogierze wychłostaj mą niewierną psipsie,wybatorz mnie swym pershingiem,Aaa ty kufo nakryłem cie jak podglądalas Janusza z naprzeciwko balkonu jak w slipach maszerował!zaraz ci zastosuje karę w postaci penetracji ana)lnej łyżką do butów.... HHHLUUP..... Ło mój ty albinosie nie kręć łyżką bo mi słabo się robi i gwiazdy przed oczami...AAA MASZ AAA MASZ I JESZCZE GŁĘBIEJ.... AŁŁŁAAAA STEFAN TO JUZ PRZESADA,IDĘ DZWONIĆ DO TWOJEJ MATKI I POWIEM JAKIEGO TYPA I ZBOCZEŃCA WYCHOWAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo takie teksty o kurfa ale mi dorbze ale mi dobrze jak moj fiut posuwa twoja cipe ooo kurfa zaeraz eksploduje moja sperma zaraz cie zaplodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela35
Mnie podnieca jak mój TŻ mówi do mnie:"ssij suko mocniej" i mówi szybciej"trzymając mnie za włosy i dopychajac mnie mocno, że jajka odbijają mi się o brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×