Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mich8666

CV a zgodność ze stanem formalnym

Polecane posty

Gość Mich8666

Witam Planuję zrezygnować z obecnej pracy, raz że zarobki średnie, narzekać nie mogę tylko dlatego że mieszkam z rodzicami i nie mam żadnych opłat mieszkaniowo/egzystencjonalnych, poza tym czas najwyższy oderwać się w końcu od mamusinego cycka. Problem jest taki że po zakończeniu szkoły miałem rok przerwy, potem pół rok tzw. serwisu w hipermarkecie, potem znów rok przerwy a następnie kilka lat pracy na czarno (formalnie jako bezrobotny). Dopiero od 3 lat mam normalne zatrudnienie. I mam pytanie, czy pracodawca może życzyć sobie udokumentowania doświadczenia w poprzedniej pracy? Bo chętnie w CV zapisałbym i to co robiłem na czarno i ostatnie 3 lata jako jedno, bo w gruncie rzeczy to dokładnie ta sama praca i te same czynności, nie zamierzam wymyślać rzeczy o których nie mam pojęcia. Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam na czarno przez rok i wpisałam to w cv. Na rozmowie przy okazji szukania pracy gdy pracodawca o to pytał to wprost mówiłam, że pracowałam wtedy na czarno robiłam to i to. Dla potwierdzenia mogłam podać telefon kontaktowy do tamtego pracodawcy z pracy na czarno, bo miałam z nim dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po czym nowy pracodawca okazał się konfidentem i zwaliłaś na głowę kłopoty dobremu człowiekowi, który dał Ci zatrudnienie na czarno, tak? Idiotko bezmyślna... właśnie przez takie, jak Ty, ludzie się boją sobie pomagać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś Po czym nowy pracodawca okazał się konfidentem i zwaliłaś na głowę kłopoty dobremu człowiekowi, który dał Ci zatrudnienie na czarno, tak? Idiotko bezmyślna... właśnie przez takie, jak Ty, ludzie się boją sobie pomagać! X Idiotka bezmyślna to cię urodziła tępy worze ;) pewnie jesteś jednym z tych Januszy biznesu, kretynie po lobotomii, któremu marzy się stado czarnuchów na dorobku za 3,5zl/h bez umowy. Sprawa była prosta. Chciałam umowę i legalną pracę, ale w tamtym okresie umowy o pracę to była rzadkość. Postawiłam sprawę jasno, że będę wpisywać to co robiłam w cv i nie będę tego ukrywać. Były pracodawca o tym wiedział. Zgadzał się na to. Z tego co wiem, ma się całkiem dobrze, on i jego firma, także krzywda mu się żadna nie stała, a było to już ponad 10 lat temu. Jasne, będę ukrywać w cv 1,5 roku pracy, bo jakiś kretyn nie chciał być uczciwy wobec mnie i państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×