Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kontakt z byłym

Polecane posty

Gość gość

Kilka lat temu poznałam w dorywczej pracy pewnego chłopaka. Oboje byliśmy po zerwaniu. Nie wiem czy potrzebowaliśmy wtedy kogoś bliskiego, ale w każdym razie zaiskrzyło między nami. Znajomość miała szybkie tempo, ale też przyjacielski ton. Po czasie doszliśmy do wniosku, że będziemy się blokować tworząc związek ( on jeszcze w trakcie nauki, ja już finał). Utrzymywaliśmy ze sobą sporadyczny kontakt, bez żalu , pozytywnie. Ostatnio jednak mieliśmy okazję ze sobą popisać dłużej i przyznał, że mu mnie brakuje, naszych rozmów i chciałby się spotkać na piwie, po przyjacielsku. Bez podtekstów, po prostu dla tej więzi, która się wtedy wytworzyła (4 lata wstecz). Mam to samo uczucie, przez ten cały czas zdarzało mi się o nim myśleć z tęsknotą za kimś, kto mnie dobrze zna, komu mogę wszystko powiedzieć, bo wiem, że zrozumie... Obecnie oboje jesteśmy w stałych, szczęśliwych związkach, mój chłopak o nim wie, ba nawet go zna. Ale ja czuje się rozdarta, bo wiem, że jest we mnie jeszcze jakieś uczucie do niego, boje się, że on ma to samo. (Każdy ma taką osobę, która będzie dla niego zawsze dobrym wspomnieniem, nie ważne ile minie lat). Nie wiem czy mogę pozwolić na dalszy ciąg tej znajomości, czy lepiej z uwagi na jego i mój związek jakoś wprawnie się wycofać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycofaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób głupstwa, czasami naprawdę pomyśleć głową nie uczuciami. Utnij to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×