Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niedługo gotowa na lato

Ładne ciałko na lato, czyli szybka dieta niecodzienną metodą!

Polecane posty

Gość niedługo gotowa na lato

Złapałam się miesiąc temu za głowę jak zajrzałam w kalendarz, niby ciągle jest ciepło, niby ciemno robi się dopiero po 21, ale w tym roku lato naprawdę mnie zaskoczyło i mojemu ciałku jeszcze sporo brakowało do tego żebym nie wstydziła się go idąc na basen albo na plażę. Wspomniałam o tym koleżance z pracy, a ona mi opowiedziała że jej znajoma bardzo utyła po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych i przez dobre pół roku próbowała różnych diet żeby choć trochę wrócić do dawnego kształtu, i wszystko właściwie kończyło się na wielkim jojo i ogólnie klapie. W końcu trafiła na keto, czyli dietę wykorzystującą naturalny mechanizm spalania tłuszczu w organizmie (ketogenezę) i od tego momentu poszło z górki. Z początku oczywiście wywróciłam oczami, ale kiedy koleżanka pokazała mi jej zdjęcia (zdjęcia dzielą niecałe 2 miesiące https://imgur.com/a/4KFhfMs) to wzięłam się do tematu naprawdę poważnie. Poczytałam, sprawdziłam czy to zdrowe, znalazłam nawet super aplikację na laptopa która mierzy za mnie ilość tłuszczy (bo na nich opiera się dieta!) w każdym posiłku, podpowiada dania które mogę sobie przygotować (nigdy nie mam na nie pomysłu) i pozwala powoli przyswoić sobie zasady diety - must have dla takiego roztrzepańca jak ja :D Dla zainteresowanych: Keto Beginner's Assistant (do pobrania tutaj: https://bit.ly/2LEtBLB ; moja przeglądarka trochę się dąsała i nie mogłam pobrać, ale w końcu się udało) Instalacja jest co prawda po angielsku, ale potem w opcjach można ustawić sobie polski. W tym momencie mija mi drugi tydzień na tej diecie i nie dość że już zaczęłam dostrzegać zmiany patrząc w lustro to czuję się o niebo lepiej niż zwykle, dotychczas "skuteczna dieta" kojarzyła mi się z głodówkami i okropnym samopoczuciem. Naprawdę polecam wam zainteresowanie się Keto - nie dość, że przywróciła mi wiarę w to że zdążę naprawić sylwetkę do lata, to mam wrażenie że w końcu trafiłam na dietę która nie będzie dla mnie katorgą <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×