Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek ze starszym facetem

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od roku i prawie trzech miesięcy spotykam się z facetem. Działamy raczej w ukryciu. Jest między nami dość duża różnica wieku. 20 lat. Jednakże on nie wygląda na tyle lat ile ma. Ja mam 24 a on 44 lata. Mi osobiście ta różnica nie przeszkadza, jemu też nie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i super się dogadujemy. Nie tylko w łóżku ale wszędzie. Mamy podobne zainteresowania i się dopełniamy. Nasi znajomi nie widzą nic złego w naszym związku, cieszą się że jesteśmy szczęśliwi. Wkurza mnie trochę że musimy się ukrywać bo jednak boimy się trochę reakcji moich rodziców na to. Jak powiedzieć im o tym najlepiej? Jak się zebrać na odwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no xd za 10 lat mu niestanie xd niebedzie seksu stanie sie sknerą a ty bedziesz mieć mega poped i niebedziesz miec z kim go realizowac wkoncu go zdradzisz wezmiecie rozwód i bedziesz rozwódka z dzieć mi taka jedna historia moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wygląda na 44 to może się nie domyślą, a tak na poważnie to po co ci to? będziesz mieć 50 lat a dziadek 74,ty pełna sił a on przerost gruczołu krokowego,astma,arytmia i kto wie co więcej.. no chyba że jest obrzydliwie bogaty to rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×