Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Relacje z przyjaciółką, co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość gość

Mamy ponad 30 lat. Moja przyjaciółka od roku spotyka się z facetem. Mniej więcej w tym samym czasie ja poznałam swojego. Od tego czasu bardzo rzadko się widujemy - raz na miesiąc, dwa miesiące. Ja nie poznałam jeszcze jej faceta, ona nie poznała mojego. Nawet jak się widzimy, to zazwyczaj ma to miejsce w środku tygodnia w godzinach wieczornych, więc wiadomo, że jesteśmy zmęczone po pracy i już po godzinie zaczyna dopadać nas zmęczenie. Przyjaźń się widocznie rozluźniła, spotkania są rzadkie, a o piątkowym wypadzie nie ma nawet mowy. Ona spędza całe weekendy z facetem. Jak często wy widzicie się ze swoimi przyjaciółkami? Pytam kobiety koło 30-tki z ustabilizowaną sytuacją życiową, pracujące, mające partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu wy jeszcze nie mezatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak się złożyło. Może ktoś się jeszcze wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobna sytuacje i niestety tak to juz jest.Z jedna nie widziałam się pol roku,a druga ma małe dziecko i od roku się nie widzialysmy bo wiecznie im nie pasuje.A jak w końcu mogą to ja np wyjeżdżam na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie szkoda, bo znam się z nią kilkanaście lat i jak miała najgorsze okresy w życiu, to przy niej byłam. Ale chyba rzeczywiście tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×