Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to normalne, że moja dziewczyna chce seksu oralnego ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, że od czasu kiedy jesteśmy ze sobą moja dziewczyna zrobiła mi dobrze już dobre pare razy ustami i osobiście jest to naprawdę fajne uczucie, problem pojawia się teraz bo moja dziewczyna chce teraz, żebym to ja jej zrobił minetę, a ja mam wielkie opory no bo o ile fajnie w seksie oralnym być stroną bierną o tyle aktywną już nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku daj namiar zrobię to za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze niż ostrygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żebyś ty krost na języku dostał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak normalne. Może ma poprostu orgazm tylko łechtaczkowy... i dlatego jej na tym zależy... zresztą beznadziejny jesteś skoro Ty tak....a Ona to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna3552365
Witam panowie, chciałabym pogadać na spokojnie z facetem o sprawach intymnych bo bardzo mi tego brakuje. Jeżeli jesteś chcetny na taką rozmowe zapraszam do kontaktu na stronie www.sexpogaduchy.pl gdzie zarejestrujesz sie za darmo a my bedziemy mogli spokojnie sobie popisać,mój nick w serwisie to kasia1989 napewno mnie znajdziesz. Czekam na zdecydowanych panów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 To nie o to chodzi że ja tak a ona nie, bo teoretycznie to ona wszystko zainicjowała, ja bym tego nigdy nie zrobil, ani jej nie zmuszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffhhk
Witam panowie, chciałabym pogadać na spokojnie z facetem o sprawach intymnych bo bardzo mi tego brakuje. Jeżeli jesteś chcetny na taką rozmowe zapraszam do kontaktu na stronie www.sexpogaduchy.pl gdzie zarejestrujesz sie za darmo a my bedziemy mogli spokojnie sobie popisać,mój nick w serwisie to kasia1989 napewno mnie znajdziesz. Czekam na zdecydowanych panów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak normalne. A bzykacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:36 Tak, przecież jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×