Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie mialam orgazmu

Polecane posty

Gość gość

Jw. Nie wiem juz co mam zrobic, nigdy nie doszlam podczas stosunku z zadnym facetem. Probowalam roznych pozycji I nic. Kiedy sie sama masturbuje to dochodze, z facetem nigdy, nawet kiedy mi piesci lechtaczke. Seks sprawia mi przyjemnosc i lubie to robic, ale brak orgazmu coraz bardziej mnie frustuje. Co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie spotkałem takiej kobiety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, ze faceci tez mi to mowili, ze nigdy nie spotkali I sie dziwili. Czuje sie jakby cos bylo ze mna nie tak , doradzcie cos? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fizycznie masz wszystko w porządku wiec trzeba dobrze głowę przystosować nastrój , gra wstępna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka przechodziła strasznie efektowne orgazmy i bała się reakcji narzeczonego aktualnie męża do tego stopnia ze pomógł dopiero psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie orgazm tkwi w głowie musisz z kimś pofantazjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stojący  fiut
Włącz sobie coś co Cię podnieca na pewno orgazmu osiągniesz chyba że Cię nic nie podnieca tylko lekarz pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak o tym czytam to już jestem mokra, a do orgazmu dużo mi nie trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamber41
Ile masz lat i od ilu lat się kochasz z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dawaj priv zrobimy to razem bo mi tez stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lat mam 38, a robię to od 20, jak mialam 18 mialam pierwszy raz, a pierwsza masturbacja jak mialam 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zazdroszczę Ci tego tez bym chciał ślizga się bez opamiętania nie mieć wytrysku,robić to często i mieć non stop ochotę. Niestety facet ma inaczej, po wytrysku najchętniej by zapomniał o sexsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamber41
A jak długo byłaś z facetem, którego oceniasz, że było Ci z nim najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stojący fiutek
Widać że kobieta ma problem w tym wieku nie miecie orgazmu nigdy nie miałaś faceta który by Cię rozbudził seksualnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BAMBER41 mam 25 lat, a seks uprawiam od 4 lat, spalam z jakimis 12 facetami, moj jeden powazny zwiazek trwal ponad rok, nie powiem bylo mi z nim dobrze w lozku, a nawet bardzo. Probowalam tez seksu analneglo I nic nie czulam, w sensie ani orgazmu, ani bolu, bylo mi to obojetne czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj dawać często od tyłu i niech wtedy się bawi drugą dziurką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stojacy fiutek, mialam, podnieca mnie jak mnie facet piesci, dotyka, jestem cala mokra, az sie ze mnie leje, tyle ze to wszystko, orgazmu nie potrafie osiagnac :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sciema... Stojacy f, mialam , podnieca mnie jak mnie facet piesci, dotyka, jestem cala mokra wtedy, az sie ze mnie leje, ale osiagnac orgazmu nie potrafie : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stojący fiutek
Spróbuj sama przez masturbacja się doprowadzić się do orgazmu jak masz problem z facetem chyba potrafisz się pieść sama wiesz co Cię podnieca na pewno osiągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sama potrafie sie doprowadzic do orgazmu, tylko ja chce czerpac przyjemnosc z seksu, a nie masturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu znalazły jakiś klub. W nim kilku facetów i dałbym im zadanie. Macie mnie nauczyć przeżywać orgazm- zrozumiano! I na tym Twoja rola się kończy ,a pojawiają się oczekiwania. Mówisz, że miałaś kilku facetów -jesteś otwarta Idź na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stojący fiutek
To masz orgazm sama potrafisz się doprowadzić do orgazmu żle Cię facet pięści albo się wstydzisz orgazmu przy faceci brakuje Ci tylko dobrego ruchania ? tak mnie się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stojący fiutek
To masz orgazm sama potrafisz się doprowadzić do orgazmu żle Cię facet pięści albo się wstydzisz orgazmu przy faceci brakuje Ci tylko dobrego ruchania ? tak mnie się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żonę doprowadzam na szczyty. Mógłbym spróbować Ciebie. Jak mi się uda stawiasz piwo,a jak nie możesz mi sparzyć dupę pokrzywami. Wchodzisz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty stojacy fiutek jakie masz sposoby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stojący fiutek
Na co na kobiecy orgazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orgazm to u niektórych nie taka prosta sprawa. Moja partnerka osiąga go tylko jednym sposobem w pozycji na jeźdźca i nie jest to pozycja polegająca na nabijaniu się na członka metodą góra- dół. Ona aby uzyskać orgazm musi trzeć mocno i szybko łechtaczką o moje spojenia łonowe mając członka pochwie. Ona wykonuje bardzo szybko ruchy posuwiste. Niestety jest to bardzo dla mnie podniecające i często ja osiąga orgazm zanim ona dojdzie. Ona potrzebuje ok. 5 minut takiej ostrej jazdy zanim osiągnie orgazm, a ja często w tym czasie eksploduję i przerywam jej pęd do orgazmu,który był już tuż tuż. To frustrująca sytuacja zarówno dla mnie jak dla niej. Na szczęście moja partnerka jest wyrozumiała i w takich sytuacjach twierdzi, że gdy nawet nie zdąży dojść to i tak miała przyjemność z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamber41
Gość 00:03 to jest właściwa droga. Bez orgazmu 38 może mógłbym Ci coś podpowiedzieć, ale musiałbym Cię trochę popytać, a tu ciągle ktoś wrzuca głupie żarty nie dotyczące tematu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×